۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » خبر ویژه
  • شناسه : 7464
  • 28 دسامبر 2015 - 18:22
  • 42 بازدید
  • ارسال توسط :
تهدیدات روز گذشته سید حسن نصرالله با صهیونیست‌ها چه کرد؟

تهدیدات روز گذشته سید حسن نصرالله با صهیونیست‌ها چه کرد؟

خبراستان : رسانه‌های رژیم صهیونیستی بر جدی بودن تهدیدات دبیرکل حزب‌الله لبنان برای پاسخ دادن به ترور شهید «سمیر القنطار» تأکید کردند. به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، قطعی بودن پاسخ حزب‌الله به ترور شهید «سمیر القنطار» اصلی ترین مسئله‌ای بود که رسانه های صهیونیستی در سخنرانی سید حسن نصرالله به آن […]

خبراستان : رسانه‌های رژیم صهیونیستی بر جدی بودن تهدیدات دبیرکل حزب‌الله لبنان برای پاسخ دادن به ترور شهید «سمیر القنطار» تأکید کردند.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، قطعی بودن پاسخ حزب‌الله به ترور شهید «سمیر القنطار» اصلی ترین مسئله‌ای بود که رسانه های صهیونیستی در سخنرانی سید حسن نصرالله به آن پرداختند.
«ساره الحاف،» گزارشگر شبکه المیادین گفت: رسانه های صهیونیستی مانند همیشه به دقت سخنرانی سید حسن نصرالله را پیگیری کردند. تحلیلگران صهیونیست به تاکید دبیرکل حزب الله بر قطعی بودن پاسخ به ترور سمیر القنطار اشاره کردند. پایگاه های اینترنتی اسرائیلی به این مسئله پرداختند که نصرالله در این سخنرانی تاکید کرد اسرائیل باید نگران پاسخ قطعی حزب الله باشد و این رژیم در ارزیابی خود از جدیت تعامل حزب الله با ترور القنطار اشتباه کرده است. تحلیلگران کانال های تلویزیونی اسرائیل هم به جدی بودن تهدیدات سید حسن نصرالله پرداختند.
«حزی سیمانتوف» تحلیلگر امور عربی کانال دهم تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت:«نصرالله می داند چگونه تهدید کند و چگونه افکار عمومی را خطاب قرار دهد. سوال آن است که در عمل حزب الله چه کاری انجام خواهد داد. سخنان نصرالله نشان می دهد احتمال پاسخ حزب الله از جولان سوریه وجود دارد.»
«ایهود یعری» تحلیلگر امور عربی کانال دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی هم گفت:«تهدید سید حسن نصرالله تند بود که حزب الله به طور قطع به ترور القنطار پاسخ خواهد داد. او مشاهده نشدن گشتی های ارتش اسرائیل را در چند روز گذشته به تمسخر گرفت و تاکید کرد پاسخ حزب الله ممکن است در مرزها، در داخل یا خارج اسرائیل باشد. نصرالله گفت این مسئله برعهده یگان های عملیاتی قرار دارد.»
در ادامه این گزارش آمده است: ناظران در اسرائیل تاکید کردند سید حسن نصرالله سخنان «موشه یعلون» وزیر جنگ این رژیم را در مصاحبه با کانال دوم تلویزیون اسرائیل شنیده است و به طور مستقیم به تهدیدات او پاسخ داد. رسانه های اسرائیلی همچنین تاکید نصرالله را بر اهمیت مقاومت مسلحانه در منطقه اشغالی جولان برجسته کردند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*