۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » قرچک
  • شناسه : 7409
  • 27 دسامبر 2015 - 21:19
  • 72 بازدید
  • ارسال توسط :
تعیین 125 شعبه اخذ رای در قرچک/‌به هیچ گروه و جناحی اجازه سهم‌خواهی نمی‌دهیم

تعیین 125 شعبه اخذ رای در قرچک/‌به هیچ گروه و جناحی اجازه سهم‌خواهی نمی‌دهیم

خبر استان : رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان قرچک با بیان این‌که ‌به هیچ گروه و جناحی اجازه سهم‌خواهی نمی‌دهیم، گفت: نظارت بر عملکرد کاندیداها به‌طور جدی در دستور کار است. مسعود مرسل‌پور  با تبریک ولادت با سعادت پیامبر اعظم (ص)، امام جعفر صادق (ع) و میلاد حضرت مسیح (ع) با تشریح ابعاد مختلف برگزاری انتخابات […]

خبر استان : رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان قرچک با بیان این‌که ‌به هیچ گروه و جناحی اجازه سهم‌خواهی نمی‌دهیم، گفت: نظارت بر عملکرد کاندیداها به‌طور جدی در دستور کار است.

مسعود مرسل‌پور  با تبریک ولادت با سعادت پیامبر اعظم (ص)، امام جعفر صادق (ع) و میلاد حضرت مسیح (ع) با تشریح ابعاد مختلف برگزاری انتخابات در شهرستان قرچک گفت: ترکیب هیئت اجرایی انتخابات بنا به دستور استاندار تهران مبنی بر مشی دولت اعتدال صورت گرفته است و افراد انتخاب شده از معتمدان و دلسوز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

وی در ارتباط با نحوه انتخاب هیئت اجرایی انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان قرچک گفت: از بین تمام معتمدان شهرستان 30 نفر به‌عنوان معتمد انتخاب شدند و خود آن‌ها نیز هشت نفر را به‌عنوان اعضای هیئت اجرایی انتخاب کردند.

فرماندار شهرستان قرچک با تاکید بر این‌که ما مجری انتخابات و مجری قانون هستیم، افزود: ما در ستاد انتخابات شهرستان قرچک با نگاه اعتدالی و کارشناسی شده پیش رفته و خواهیم رفت.

*تعیین 125 شعبه اخذ رای در قرچک

رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان قرچک در ارتباط با تعداد شعب اخذ رای در این شهرستان عنوان کرد: در حال حاضر تعداد 125 صندوق اخذ رأی برای شهرستان قرچک پیش‌بینی شده که در نقاط مختلف شهرستان مستقر خواهند شد و اقدام به اخذ آراء مردم قرچک می‌کنند.

وی ادامه داد: مجموعه شهرستان قرچک تحت هر شرایط بر مبنای قانون عمل خواهد کرد.

نظارت بر عملکرد کاندیداها‌ به‌طور جدی در دستور کار است

فرماندار شهرستان قرچک با بیان این‌که نظارت بر عملکرد کاندیداها به‌ طور جدی در دستور کار ستاد انتخابات این شهرستان قرار دارد، عنوان کرد: ستاد انتخابات شهرستان قرچک هرگونه تبلیغات خارج از موعد قانونی را به‌طور جدی رصد می‌کند و با اقتدار با تخلفات احتمالی برخورد لازم را انجام خواهد داد.

وی در ارتباط با عدم سوء‌استفاده از امکانات دولتی برای انتخابات بیان داشت: بر اساس ماده 59 قانون انتخابات کارکنان ادارات نباید با استفاده از امکانات اداری به تبلیغ له یا علیه کاندیداها بپردازند و اگر گزارشی مستند و مستدل دال بر این موضوع به ستاد انتخابات شهرستان ارائه شود حتماً موضوع را به سرعت بررسی کرده و برخورد لازم صورت می‌گیرد.

‌به هیچ گروه و جناحی اجازه سهم‌خواهی نمی‌دهیم

مرسل‌پور در ارتباط با انتخابات بیان داشت: شخصاً بر مبنای فرمایشات امام راحل، رهبر معظم انقلاب اسلامی و بر اساس سیاست‌های دولت تدبیر و امید و نقطه نظرات استاندار تهران عمل خواهم کرد و به‌دنبال انتخابات رقابتی، پر شور بر اساس تصمیم مردم در شهرستان هستیم.

وی افزود: در خصوص انتخاب معتمدان، اعضای هیئت اجرایی، نمایندگان فرماندار و … نیز چهار شرط اساسی و اصول مندرج در قانون در نظر گرفته شد و بر اساس این موضوع به هیچ شخص، گروه و حزب خاصی اجازه سهم‌خواهی نداده و نخواهیم داد.

تاکید بر اعمال قانون در انتخابات

رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان قرچک در ارتباط با نحوه تبلیغات کاندیداها گفت: در خصوص تبلیغات کاندیداها نیز اعمال قانون خواهیم کرد و کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات موظف است وضعیت را به‌طور دقیق رصد کرده و گزارش لازم را ارائه دهد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: تک‌تک مردم وظیفه دارند بنا به سفارش بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب مردم را به شرکت در انتخابات سفارش کنند.

خصوصیات بارز نماینده مجلس از زبان فرماندار قرچک

فرماندار شهرستان قرچک در پاسخ به سئوال خبرنگاری در ارتباط با ویژگی‌های بارز یک نماینده اصلح بیان داشت: نماینده اصلح مجلس شورای اسلامی باید به معنای خاص ولایت‌مدار باشد و اینکه در عمل خود چه در گذشته، چه حال و آینده ضمن اینکه خطوط قرمز نظام را رعایت کرده منافع فردی، گروهی و جناحی را نیز کنار گذاشته باشد و بر مبنای منافع ملی حرکت کرده باشد. همچنین باید به قانون تمکین کند و مردم‌دار باشد.

منبع : فارس

 

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*