۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » خبر ویژه
  • شناسه : 7443
  • 28 دسامبر 2015 - 10:36
  • 79 بازدید
  • ارسال توسط :
تذکر کتبی ۱۰۷نماینده به رئیس‌جمهور برای نجات مردم در هوای آلوده

تذکر کتبی ۱۰۷نماینده به رئیس‌جمهور برای نجات مردم در هوای آلوده

خبراستان: یکصد و هفت نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تذکر کتبی به رئیس‌جمهور، خواستار اتخاذ تدابیر لازم برای نجات جان مردم در برابر آلودگی هوا شدند. به گزارش خبرنگار مهر، در پایان جلسه علنی امروز مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به رئیس‌جمهور و وزرا در حوزه‌های مختلف قرائت شد. مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران و […]

خبراستان: یکصد و هفت نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تذکر کتبی به رئیس‌جمهور، خواستار اتخاذ تدابیر لازم برای نجات جان مردم در برابر آلودگی هوا شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، در پایان جلسه علنی امروز مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به رئیس‌جمهور و وزرا در حوزه‌های مختلف قرائت شد.

مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران و ۱۰۶ نماینده دیگر در تذکر کتبی مشترک به حسن روحانی رئیس‌جمهور، خواستار اتخاذ تدابیر لازم برای نجات جان مردم و به ویژه کودکان بی‌گناه و کهنسالان در برابر آلودگی هوا شدند.

همچنین سیدمهدی هاشمی نماینده مردم تهران و رئیس کمیسیون عمران مجلس در تذکر کتبی به رئیس‌جمهور خواستار توضیح درباره علت عدم توجه جدی دولت به آلودگی هوای کلانشهرها و عدم نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری تهران شد؛ حلیمه عالی نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند نیز در تذکر مشابه به رئیس‌جمهور، خواستار توضیح علت بی‌توجهی سازمان محیط زیست به معضل آلودگی هوا شد.

محمدسعید اربابی نماینده مردم ایرانشهر و سرباز در تذکر کتبی به وزیر صنعت معدن و تجارت با اشاره به نابسامانی گمرک جنوب استان سیستان و بلوچستان که منجر به نابودی اقتصاد این بخش از استان شده است، بر ارائه توضیحات لازم در این زمینه تاکید کردند.

محمدحسین فرهنگی و محمداسماعیل سعیدی نمایندگان مردم تبریز در مجلس در تذکر کتبی مشترک به وزیر کشور، بر اتخاذ تدابیر لازم برای مقابله با آلودگی هوای کلانشهر تبریز تاکید کردند.

مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در تذکر کتبی به وزیر نفت، نسبت به گران شدن بنزین به بهانه سه نرخی شدن، آن هم در شرایطی که قیمت نفت به یک سوم قبل یعنی حدود ۳۰ دلار کاهش یافته است، هشدار داد.

حمید رسایی نماینده مردم تهران نیز در تذکر کتبی به وزیر کشور، برگزاری همایش انتخاباتی در شمیرانات با امضای فرماندار این شهر را مصداق ورود پول‌های کثیف به انتخابات اعلام کرد و خواستار توجه به آن شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*