۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اسلایدر » البرز
  • شناسه : 36146
  • 19 ژوئن 2024 - 9:09
  • 18 بازدید
  • ارسال توسط :
تخیص ۱۸۰۰ تن  قیر رایگان در دولت سیزدهم به البرز

تخیص ۱۸۰۰ تن قیر رایگان در دولت سیزدهم به البرز

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه بیش از هزار و ۶۰ میلیارد تومان  قیر رایگان برای محلات خاکی در نظر گرفته شده است، گفت: سهم استان البرز هزار و ۸۰۰ تن بوده است.  محمد آئینی معاون وزیر راه و شهرسازی  بعد از ظهر امروز در حاشیه ‌آیین افتتاح مدرسه ۱۵ کلاسه شهید […]

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه بیش از هزار و ۶۰ میلیارد تومان  قیر رایگان برای محلات خاکی در نظر گرفته شده است، گفت: سهم استان البرز هزار و ۸۰۰ تن بوده است.

 محمد آئینی معاون وزیر راه و شهرسازی  بعد از ظهر امروز در حاشیه ‌آیین افتتاح مدرسه ۱۵ کلاسه شهید سپهبد سردار سلیمانی گفت: در کشور بیش از هزار و ۶۰ میلیارد تومان  قیر رایگان برای محلات خاکی در نظر گرفته شده است که سهم استان البرز هزار و ۸۰۰ تن بوده که قرار بود تا پایان دولت سیزدهم معابر خاکی نداشته باشیم و امیدواریم این تعهد تاپایان چهار سال انجام شود.

وی با اشاره به اینکه در محله‌ حصار به دلیل کمبود سرانه‌ی آموزشی و مدرسه بسیاری از دانش آموزان دچار مشکل و بعضاً فوتی نیز داشته است، افزود: تاکنون ۳ هزار طرح عمرانی و زیربنایی در دولت سیزدهم در بافت‌های فرسوده و محله‌های کم‌برخوردار کشور به اجرا درآمده است که بسیار قابل توجه است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه بیش از ۸ پروژه در این محله در حال انجام است، ادامه داد : در مجموعه بازآفرینی بافت‌های فرسوده و محله‌های کم‌برخوردار در دولت سیزدهم سه محور مقاوم سازی واحدهای مسکونی، محرومیت زدایی و توانمندسازی ساکنان در این محلات  با جدیت دنبال  شده است.

آئینی با توجه به اینکه ۲۸۷ هزار واحد از مجموع ۲ میلیون و ۶۵۰ هزار واحد مسکونی در دولت سیزدهم در دست ساخت قرار گرفته که مربوط به بازآفرینی واحدهای فرسوده شهری می باشد، عنوان کرد: امسال ۴۰۶ پروژه‌ی دیگر به بهره‌برداری می‌رسد که منابع آن نیز تامین شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*