۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » پاکدشت » خبر ویژه » خواندنی ها
  • شناسه : 311
  • 09 می 2014 - 17:54
  • 111 بازدید
  • ارسال توسط :
تجلیل از کارگران نمونه شهرداری پاکدشت

تجلیل از کارگران نمونه شهرداری پاکدشت

خبر استان : طی مراسم باشکوهی در سالن اجتماعات شهرداری پاکدشت از نمونه های کارگری مدیریت شهری تجلیل شد. بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت ، مهندس داریوش پازوکی  شهردار پاکدشت در این مراسم که با حضور هنرمندان صدا و سیما برگزار شد ، کارگران را قشری زحمت کش ، […]

خبر استان :

طی مراسم باشکوهی در سالن اجتماعات شهرداری پاکدشت از نمونه های کارگری مدیریت شهری تجلیل شد.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت ، مهندس داریوش پازوکی  شهردار پاکدشت در این مراسم که با حضور هنرمندان صدا و سیما برگزار شد ، کارگران را قشری زحمت کش ، بی ادعا و دلسوز دانست وگفت :کارگران ، محور توسعه و آبادانی هستند و بدون حضور و تلاش آنها ، کارها به سرانجام نمی رسد .

شهردار پاکدشت دستاوردهای عظیم نظام مقدس جمهوری اسلامی را مرهون تلاشهای مجاهدانه کارگران دانست و ضمن یادآوری شان و منزلت والای کارگران بر تکریم و تعظیم و تامین بیش از پیش مطالبات آنان را تاکید کرد.

در ادامه این مراسم ، محسن امامی عضو شورای اسلامی شهر پاکدشت هم ضمن تبریک روز جهانی کارو کارگر گفت : وقتی آخرین رسول هدایت و سرور کائنات ، حضرت ختمی مرتبت ، دستان پینه بسته کارگر را آماج بوسه قرار می دهد یعنی اهمیت و مقام کارگر تا ابد بر تارک آموزه های دینی و الهی نقش می بندد.

وی با یادآوری بعضی از مناسبتها و ایام مهم اردیبهشت ماه ، شوراها را نماد تجلی و اراده مردم در تعیین سرنوشت خویش خواند و شورای چهارم شهر پاکدشت را شورای همدل و منسجم و متحد دانست که هدفی جز خدمت به شهروندان و تعالی و توسعه شهر ندارند .

گفتنی است در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدایای نقدی از کارگران نمونه شهرداری در سال 92 تجلیل بعمل آمد. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*