۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » تهران » خبر ویژه » خواندنی ها
  • شناسه : 1861
  • 02 ژوئن 2015 - 11:07
  • 85 بازدید
  • ارسال توسط :
بهره برداری از اولین تالار ویژه ازدواج آسان در جنوب تهران

بهره برداری از اولین تالار ویژه ازدواج آسان در جنوب تهران

خبر استان : شهردار منطقه ۲۰ از بهره برداری اولین تالار شهر برای استفاده متقاضیان طرح ازدواج آسان در این منطقه جنوبی خبر داد. منصور کتانباف با اشاره به این مطلب گفت:‌ به منظور تسهیل امر ازدواج و کمک به هزینه های اولیه برای زوج های جوان، تالار شهر منطقه ۲۰ از مجموعه تالارهای گل […]

خبر استان : شهردار منطقه ۲۰ از بهره برداری اولین تالار شهر برای استفاده متقاضیان طرح ازدواج آسان در این منطقه جنوبی خبر داد.

منصور کتانباف با اشاره به این مطلب گفت:‌ به منظور تسهیل امر ازدواج و کمک به هزینه های اولیه برای زوج های جوان، تالار شهر منطقه ۲۰ از مجموعه تالارهای گل یاس شهر تهران، به بهره برداری رسید.

کتانباف با اشاره به اینکه این تالار مجهز به دو سالن با ظرفیت ۶۰۰ مهمان و پارکینگ با ظرفیت ۱۸۰ خودرو است، ادامه داد: زوج های جوان برای استفاده از این امکانات رفاهی، می توانند به مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه ۲۰ واقع در میدان سلمان فارسی مراجعه کنند.

شهردار منطقه ۲۰ ترویج سنت حسنه ازدواج و کاهش هزینه های اولیه آغاز زندگی مشترک زوج های جوان را از مهمترین اهداف این اقدام برشمرد و افزود: همه شهروندان شهرری با اولویت اقشار آسیب پذیر و کم برخوردار منطقه ۲۰، می توانند از این فضا بهره مند شوند.

تالار شهر منطقه ۲۰ در خیابان شهید غیوری جنب سرای محله شهید غیوری واقع شده است و عموم شهروندان می توانند از این امکانات استفاده کنند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*