۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » پاکدشت
  • شناسه : 46
  • 21 آوریل 2014 - 2:53
  • 146 بازدید
  • ارسال توسط :
با تولیدکنندگان پسماند در پاکدشت برخورد قانونی می شود

با تولیدکنندگان پسماند در پاکدشت برخورد قانونی می شود

   رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پاکدشت ازبرخورد قاطع اداره حفاظت این اداره بابرخی تولیدکنندگان پسماند که موجبات آلودگی آب ، خاک و هوا رافراهم می آورند خبر داد. محمود رضا سعیدپورˈ رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پاکدشت با اعلام اینکه برخی از تولیدکنندگان پسماند این شهرستان به موضوع آلودگی منابع آب، خاک […]

 

 رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پاکدشت ازبرخورد قاطع اداره حفاظت این اداره بابرخی تولیدکنندگان پسماند که موجبات آلودگی آب ، خاک و هوا رافراهم می آورند خبر داد.

محمود رضا سعیدپورˈ رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پاکدشت با اعلام اینکه برخی از تولیدکنندگان پسماند این شهرستان به موضوع آلودگی منابع آب، خاک و هوا کاملاً بی توجه هستند، گفت: در صورتیکه این واحدها برخلاف قوانین مدیریت پسماند و آیین نامه اجرائی آن اقدامی کنند؛ این اداره نسبت به ابلاغ اخطاریه مهلت دار به متصدی مربوطه و تفهیم تخلفات صورت گرفته اقدام خواهد نمود.

وی افزود: در صورتیکه پس از تفهیم قوانین، اقدام موثری برای کاهش آلودگی ها از سوی متولی انجام نشود، این اداره مراتب را به دادستانی منعکس خواهد کرد.

سعید پور اظهار کرد: در چند مورد اخیر نیز بر همین اساس، بدلیل بی توجهی یکی از شهرک های صنعتی، محیط زیست با معرفی مسئولان آن به دستگاه قضایی مراتب را تحت پیگیری قانونی قرار داده است.

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*