۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » خبر ویژه » خواندنی ها » ورامین
  • شناسه : 3133
  • 31 آگوست 2015 - 11:53
  • 70 بازدید
  • ارسال توسط :
با اجرای 2300متر اصلاح شبکه آبرسانی درمنطقه خیرآباد

با اجرای 2300متر اصلاح شبکه آبرسانی درمنطقه خیرآباد

خبر استان : طی یک ماه گذشته سال جاری درچهارخیابان خیرآباد عملیات اصلاح و نوسازی شبکه آبرسانی اجرا شد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران رئیس اداره آبفای خیرآباد گفت: با توجه به فرسودگی لوله های آبرسانی برخی خیابان هاو نقاط شبکه توزیع که سبب هدر رفت آب و […]

خبر استان : طی یک ماه گذشته سال جاری درچهارخیابان خیرآباد عملیات اصلاح و نوسازی شبکه آبرسانی اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران رئیس اداره آبفای خیرآباد گفت: با توجه به فرسودگی لوله های آبرسانی برخی خیابان هاو نقاط شبکه توزیع که سبب هدر رفت آب و مشکلات دیگری می شدند به همین منظور عملیات اصلاح و بازسازی این نوع خطوط در دستورکار قرار گرفت.

مصطفی فخاری افزود: با اجرای عملیات لوله گذاری در چهار خیابان بوستان های 14،16،18و شهید کلانتری،دوهزار و سیصد مترخطوط قدیمی و فرسوده در این مناطق از مدار بهره برداری خارج و لوله های پلی اتیلن در اقطار متناسب با جمعیت ساکن وارد شبکه آبرسانی شدند.

وی خاطرنشان کرد:با اجرای این عملیات، مشکلات موجود شامل فرسودگی شبکه،افت فشار،حوادث و شکستگی در خیابان های مذکور برطرف شده و کیفیت آبرسانی نیز ارتقا یافت.

فخاری اضافه نمود: با برنامه ریزی های انجام شده عملیات اصلاح و نوسازی شبکه های آبرسانی طی ماههای آینده در برخی دیگر از مناطق خیرآباد انجام می شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*