۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » خبر ویژه
  • شناسه : 7419
  • 27 دسامبر 2015 - 21:41
  • 170 بازدید
  • ارسال توسط :
بازی جنجالی در لیگ والیبال به کلانتری کشید/ جای لگد ملی پوش روی تن بازیکن خارجی + عکس

بازی جنجالی در لیگ والیبال به کلانتری کشید/ جای لگد ملی پوش روی تن بازیکن خارجی + عکس

خبر استان : حین بازی ورملیو پاسور ایتالیایی پیکان بارها با بازیکنان بانک سرمایه وارد بحث شد که در یکی از این مجادلات کلامی شهرام محمودی از زیر تور رد شد و خود را به زمین حریف رساند تا تنش را جدی تر کند که این موضوع با پا در میانی بزرگترها تمام شد اما […]

خبر استان : حین بازی ورملیو پاسور ایتالیایی پیکان بارها با بازیکنان بانک سرمایه وارد بحث شد که در یکی از این مجادلات کلامی شهرام محمودی از زیر تور رد شد و خود را به زمین حریف رساند تا تنش را جدی تر کند که این موضوع با پا در میانی بزرگترها تمام شد اما در آخر دیدار وقتی دو تیم زیر تور با هم دست می دادند محمد موسوی دستی بر سر ورمیلیو، پاسور ایتالیایی پیکان کشید که همان حرکت باعث رد و بدل شدن الفاظ رکیکی شد

هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال با اتفاقات ناخوشایندی پیگیری شد که تهران در کانون اتفاقات حاشیه ساز بود. بازی متین ورامین و کاله در آمل هم بدون حاشیه نبود. در دیداری که متین موفق شد ٣ بر یک در آن پیروز شود مربی و بازیکن دو تیم از بازی اخراج شدند.
به گزارش تابناک ورزشی، بعد از اتمام ست سوم وقتی تیم ها در حال جا به جایی زمین بودند احسن شیرکوند بازیکن تیم متین با محمد شریعتی مربی کاله وارد جنگ لفظی شد که درگیری جزیی به وجود آورد. علیرضا قریب داور بازی با نشان دادن کارت زرد و قرمز در یک دست این دو را از زمین و نیمکت اخراج کرد تا دیدار بدون حضور آنها در ست چهارم برگزار شود.
اما در حساس ترین دیدار هفته سیزدهم دو تیم بانک سرمایه و پیکان رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت شاگردان مصطفی کارخانه موفق شدند با نتیجه ٣ بر یک پیکان مدعی را شکست دهند. این دیدار سرتاسر تنش و حاشیه بود و اتفاقات حین بازی به کتک کاری پاسور دو تیم در پایان منجر شد.
چه کسی چه کسی را زد؟
حین بازی ورملیو پاسور ایتالیایی پیکان بارها با بازیکنان بانک سرمایه وارد بحث شد که در یکی از این مجادلات کلامی شهرام محمودی از زیر تور رد شد و خود را به زمین حریف رساند تا تنش را جدی تر کند که این موضوع با پا در میانی بزرگترها تمام شد اما در آخر دیدار وقتی دو تیم زیر تور با هم دست می دادند محمد موسوی دستی بر سر ورمیلیو، پاسور ایتالیایی پیکان کشید که همان حرکت باعث رد و بدل شدن الفاظ رکیکی شد. درگیری لفظی تا جایی بالا کشید که مهدی مهدوی، ملی پوش بانک سرمایه با دور خیر با قدرت تمام لگدی به سوی ورمیلیو پرت کرد و جای کفش او روی لباس ایتالیایی پرخاشگر ماند.
داور چیزی نشنید!
مهدی مهدوی پاسور ملی پوش بانک سرمایه که حرکت زننده ای در پایان بازی انجام داد در دفاع از کار خود گفت: «من خواهر و مادرم را از سر راه نیاوردم که هر کس می خواهد به آنها فحاشی کند. در سوی دیگر داور بازی هم اعتراف کرد فحشی نشنیده است و حواشی همان هایی که در زمین دیده است، بود.»
شکایت ورمیلیو از مهدوی در کلانتری
بعد از اتمام بازی ورمیلیو به دلایلی که خود بازیکنان می دانند از مهدوی کتک خورد و لنگ لنگان به سمت ناظر بازی رفت تا گزارش خود را در برگ منشی بنویسد. ناظران به دلیل اینکه اتفاق بعد از بازی رخ داده این اجازه را به او ندادند تا گزارش بنویسد اما او ناچار شد به کلانتری برود و از طریق مراجع قانونی از پاسور ملی پوش شکایت کند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*