۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » تریبون آزاد » تهران » خبر ویژه » خواندنی ها » ری
  • شناسه : 568
  • 04 سپتامبر 2014 - 4:53
  • 86 بازدید
  • ارسال توسط :
بازدید شهردار تهران از پروژه خط 7 مترو

بازدید شهردار تهران از پروژه خط 7 مترو

خبر استان : محمدباقر قالیباف با حضور در تعدادی از ایستگاه های خط 7 متروی تهران از نزدیک در جریان پیشرفت این پروژه قرار گرفت.  شهردار تهران  در جریان بازدید از خط 7 متروی تهران در ایستگاه تقاطع بزرگراه نواب صفوی و خیابان محبوب مجاز حاضر شد و از روند احداث این ایستگاه بازدید کرد. […]

خبر استان : محمدباقر قالیباف با حضور در تعدادی از ایستگاه های خط 7 متروی تهران از نزدیک در جریان پیشرفت این پروژه قرار گرفت.

 شهردار تهران  در جریان بازدید از خط 7 متروی تهران در ایستگاه تقاطع بزرگراه نواب صفوی و خیابان محبوب مجاز حاضر شد و از روند احداث این ایستگاه بازدید کرد.
وی در ادامه به ایستگاه متروی پل گیشا رفت و کارگاه عمرانی و مجتمع ایستگاهی این پروژه را مورد بازدید قرار داد.
قالیباف همچنین در ایستگاه میدان صنعت واقع در خط 7 مترو از نزدیک در جریان روند پیشبرد کار قرار گرفت و دستورات لازم به منظور تصریح در اجرای عملیات عمرانی را صادر کرد.
شهردار پایتخت پس از بازدید میدانی در جلسه ای با حضور جمعی از مدیران شهری، مسوولان شرکت مترو و پیمانکار خط 7 مترو تهران به بررسی مسائل مربوط به این خط پرداخت.
در جریان این نشست ضمن ارایه گزارش پیشرفت عملیات عمرانی فاز یک خط 7 مترو قالیباف از آخرین وضعیت پیشرفت احداث ایستگاه های واقع در این خط مطلع شد. همچنین آمار کلی پلاک های واقع در خط 7 مترو و آخرین گزارش برای تملک اراضی مورد نظر ارایه شد.
بررسی وضعیت اعتباری و نیازهای مالی شرکت متروی تهران از دیگر مواردی بود که در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت که به دنبال آن شهردار تهران دستورات لازم برای رفع موانع و تصریح در اتمام عملیات عمرانی را صادر کرد.

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*