۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » تریبون آزاد » تهران » خبر ویژه » خواندنی ها
  • شناسه : 1276
  • 01 آوریل 2015 - 12:03
  • 66 بازدید
  • ارسال توسط :
بازدید روزانه 60 هزار نفر از برج میلاد تهران در ایام نوروز

بازدید روزانه 60 هزار نفر از برج میلاد تهران در ایام نوروز

خبر استان : قائم مقام معاون خدمات شهری شهردار تهران گفت: برج میلاد به عنوان یکی از مراکز اصلی گردشگری پایتخت در ایام نوروز روزانه به طور متوسط 60 هزار نفر بازدید کننده دارد. به گزارش روابط عمومی شهرداری تهران، منصور باقرصاد در حاشیه بازدید از جشنواره نوروزی برج میلاد افزود: برج میلاد تهران یکی […]

خبر استان : قائم مقام معاون خدمات شهری شهردار تهران گفت: برج میلاد به عنوان یکی از مراکز اصلی گردشگری پایتخت در ایام نوروز روزانه به طور متوسط 60 هزار نفر بازدید کننده دارد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری تهران، منصور باقرصاد در حاشیه بازدید از جشنواره نوروزی برج میلاد افزود: برج میلاد تهران یکی از یادمان های ملی ایرانیان است که هموطنانمان از شهرهای دور نیز علاقمند به بازدید از آن هستند.

وی با بیان اینکه فرصت بازدید از این برج در ایام نوروز بیشتر است، گفت: با برگزاری جشنواره نوروزی هم انگیزه های مسافران برای بازدید از این برج بیشتر می شود و هم شاهد فضای تفریحی و شادی حلال خواهند بود.

باقرصاد تصریح کرد: در حال حاضر برج میلاد تهران به یکی از بازوهای کمکی برای توسعه گردشگری پایتخت تبدیل شده است و می توان از جشنواره نوروزی برج میلاد به عنوان یک الگو در سایر مراکز تفریحی و گردشگری پایتخت استفاده کرد.

قائم مقام معاون خدمات شهری شهردار تهران عملکرد نوروزی برج میلاد تهران را خوب ارزیابی کرد و افزود: با توجه به استقبال خوب مسافران پیشنهاد می دهم که از سال آینده سایر معاونت های شهرداری تهران کمک کنند تا در سطحی وسیع جشنواره نوروزی برج میلاد تهران برای مسافران و پایتخت نشینان برگزار شود.

وی پیشنهاد داد: با توجه به استقبال گسترده مردم از غرفه های سوغات و صنایع دستی از سال های آینده فضای بیشتری برای این غرفه ها اختصاص داده شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*