۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » البرز » کرج
  • شناسه : 36138
  • 16 ژوئن 2024 - 10:55
  • 26 بازدید
  • ارسال توسط :
ایمن‌سازی و رفع مشکلات ترافیکی در معابر منطقه ۹ کرج

ایمن‌سازی و رفع مشکلات ترافیکی در معابر منطقه ۹ کرج

حسین عطائی؛ با اشاره به اجرای طرح بهسازی ترافیکی برای ارتقاء امنیت عابران پیاده و وسایل نقلیه در سطح منطقه، عنوان کرد: برای ارتقاء ضریب ایمنی وسایل نقلیه و عابران به گونه‌ای برنامه‌ریزی کرده‌ایم که میزان امنیت شهروندان برای عبور از خیابان‌ها ارتقاء یابد. عطایی اظهار کرد: مرمت و نصب گاردیل، تعویض و نوسازی کاشن […]

حسین عطائی؛ با اشاره به اجرای طرح بهسازی ترافیکی برای ارتقاء امنیت عابران پیاده و وسایل نقلیه در سطح منطقه، عنوان کرد: برای ارتقاء ضریب ایمنی وسایل نقلیه و عابران به گونه‌ای برنامه‌ریزی کرده‌ایم که میزان امنیت شهروندان برای عبور از خیابان‌ها ارتقاء یابد.

عطایی اظهار کرد: مرمت و نصب گاردیل، تعویض و نوسازی کاشن تانکها و استوانه‌های ایمنی، تعویض و نوسازی و همچنین اصلاح زاویه استقرار تابلوهای ترافیکی سطح منطقه با هدف روانسازی ترافیک معابر سطح منطقه از اقداماتی است که در راستای ایمن‌سازی و نگهداشت تجهیزات و علائم ترافیکی در محدوده مورد نظر اجرا شده است.

وی همچنین از اجرای عملیات بهسازی و بازسازی تابلوها و نیز جمع‌آوری تابلوهای فرسوده در سطح منطقه خبر داد و افزود: این عملیات به‌صورت محله محوری در تمامی محلات منطقه آغاز شده و تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت.

وی در پایان با تأکید بر اینکه باید تمهیدات ویژه و لازم برای ارتقاء ضریب امنیت عابران پیاده اتخاذ شود، اظهار داشت: رسیدن به این مهم از اولویت‌هایی است که متولیان و دستگاه‌های ذیربط با موضوع ترافیک بر انجام آن تأکید دارند و در این منطقه نیز با جدیت تمام پیگیری می‌شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*