۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » تهران » خبر ویژه » خواندنی ها
  • شناسه : 3008
  • 28 آگوست 2015 - 9:37
  • 61 بازدید
  • ارسال توسط :
انفجار شدید گاز در منزل مسکونی/ 3 عضو خانواده دچار سوختگی شدید شدند

انفجار شدید گاز در منزل مسکونی/ 3 عضو خانواده دچار سوختگی شدید شدند

خبر استان : سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه انفجار در منزل مسکونی و 3 مصدوم در این حادثه خبر داد. جلال ملکی در تشریح جزییات این حادثه گفت: ساعت 23:44 شب گذشته حادثه انفجار در یک منزل مسکونی در خیابان یافت آباد ، میدان الغدیر به ستاد فرماندهی سازمان […]

خبر استان : سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه انفجار در منزل مسکونی و 3 مصدوم در این حادثه خبر داد.

جلال ملکی در تشریح جزییات این حادثه گفت: ساعت 23:44 شب گذشته حادثه انفجار در یک منزل مسکونی در خیابان یافت آباد ، میدان الغدیر به ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی اعلام شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تصریح کرد: بلافاصله ماموران ایستگاه 87 آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند که مشاهده شد حادثه انفجار در یک ساختمان یک طبقه قدیمی 120متری رخ داده که در پی آن بخشی از دیوار خانه تخریب و آتش سوزی رخ داده است.
وی افزود: یک خانواده 4 نفره در داخل خانه حضور داشتند که در پی این حادثه یک زن و مرد 40 و 38 ساله و یک پسر 22 ساله دچار سوختگی شدید شدند.

ملکی در ادامه بیان داشت: مصدومان توسط ماموران آتش نشانی خارج و تحویل عوامل اورژانس شدند و سپس عملیات اطفای حریق نیز به صورت کامل انجام شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی خاطر نشان کرد:در  بررسی کارشناسان مشخص شد، نشت گاز از یکی از شیرهای گاز  و سپس روشن کردن لامپ در این زمان باعث ایجاد انفجار شده است و آتش نشانان با انجام اقدامات ایمن سازی عملیات خود را در ساعت 01:57 به پایان بردند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*