۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » خبر ویژه » خواندنی ها » ورامین
  • شناسه : 3179
  • 01 سپتامبر 2015 - 10:16
  • 70 بازدید
  • ارسال توسط :
انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر ورامین برگزار شد / احمدی، فرجی و خانی منتخب شورائیان

انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر ورامین برگزار شد / احمدی، فرجی و خانی منتخب شورائیان

خبر استان : در انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر ورامین سید رضا احمدی به عنوان رئیس و فتح الله فرجی به عنوان نائب رئیس انتخاب شد. صبح سه شنبه و با حضور ۱۳ نفر از اعضای شورای اسلامی شهر ورامین، انتخابات هیئت رئیسه این شورا برگزار شد و اعضای هیئت رئیسه و کمیسیون های […]

خبر استان : در انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر ورامین سید رضا احمدی به عنوان رئیس و فتح الله فرجی به عنوان نائب رئیس انتخاب شد.

صبح سه شنبه و با حضور ۱۳ نفر از اعضای شورای اسلامی شهر ورامین، انتخابات هیئت رئیسه این شورا برگزار شد و اعضای هیئت رئیسه و کمیسیون های تخصصی شورای شهر و نمایندگان شورا در بخش های مختلف انتخاب شدند.

در انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر ورامین سید رضا احمدی با ۱۳ رأی به عنوان رئیس شورای اسلامی ورامین به مدت یکسال انتخاب شد.

فتح الله فرجی به عنوان نامزد نائب رئیس شورای اسلامی شهر ورامین ،بیش از سایرین آرای لازم را کسب کرد و با ۱۰ رأی به عنوان نائب رئیس شورا برگزیده شد.

در انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر ورامین، علی خانی نیز به عنوان منشی به مدت یکسال از سوی اعضای شورا انتخاب شد.

در ادامه جلسه  محمد وصال پور، محمد شیرکوند، محمد حسن فرجی، اکرم تاجیک و شقایق میرزایی را برای عضویت در کمیسیون عمران شورای اسلامی انتخاب شدند.

محسن عابدلو، جعفر اردستانی، علی خانی، فتح الله فرجی و رضا مهماننواز نیز به عنوان اعضای کمیسیون حقوقی و برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر ورامین انتخاب شدند.

با رای گیری صورت گرفته فتح الله فرجی، حسن حبیبی، زهرا هداوند میرزایی، محمد وصال پور و محمد شیرکوند نیز با رأی اعضای شورای شهر به عنوان اعضای کمیسیون فرهنگی این شورا انتخاب شدند.

محمد حسن فرجی و جعفر اردستانی به عنوان نماینده شورا در ماده ۱۰۰، حسن حبیبی نماینده شورا در کمیسیون ماده ۷۷، زهرا هداوند میرزایی نماینده شورا در کمیسیون بند ۲۰ماده ۵۵ و اکرم تاجیک به عنوان نماینده شورا در کمیسیون ماده ۱۱ و ۱۲ شهرداری انتخاب شدند.

 شقایق میرزایی به عنوان نماینده شورای شهر در کمیسیون قطع اشجار، محسن عابدلو نماینده شورای شهر در سازمان آتش نشانی، محمد شیرکوند نماینده شورا در سازمان پسماند، علی خانی نماینده شورا در سازمان اتوبوسرانی، محمد وصال پور نماینده شورا در سازمان تاکسیرانی، فتح الله فرجی نماینده شورا در امور پایانه ها و رضا مهماننواز به عنوان نماینده شورا در سازمان آرامستان ها انتخاب شدند.

علی خانی به عنوان نماینده شورای شهر در سازمان نظام وظیفه، فتح الله فرجی به عنوان نماینده شورای شهر در شورای ترافیک و فتح الله فرجی، محمد حسن فرجی و شقایق میرزایی به عنوان نماینده شورای شهر در دانشگاه علمی کاربردی انتخاب شدند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*