۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » خواندنی ها » ورامین
  • شناسه : 2235
  • 14 ژوئن 2015 - 0:09
  • 110 بازدید
  • ارسال توسط :
امنیت اجتماعی در سایه مشارکت آحاد مردم و مسوولین به دست می آید

امنیت اجتماعی در سایه مشارکت آحاد مردم و مسوولین به دست می آید

خبر استان : معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین گفت : امنیت اجتماعی در سایه مشارکت آحاد مردم و مسوولین به دست می آید. فرامرز تاجیک در نشست مشترک با فرماندهی انتظامی و روسای کلانتریهای شهرستان ورامین که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت : همه مسوولین وظیفه دارند تا ساز و کار […]

خبر استان : معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین گفت : امنیت اجتماعی در سایه مشارکت آحاد مردم و مسوولین به دست می آید.

فرامرز تاجیک در نشست مشترک با فرماندهی انتظامی و روسای کلانتریهای شهرستان ورامین که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت : همه مسوولین وظیفه دارند تا ساز و کار مردمی کردن امنیت را با بهره گیری از ظرفیت موجود در شهرستان فراهم کنند .

وی افزود: امروز نیروی انتظامی، بازوی توانمند دولت برای تامین امنیت اجتماعی است و باید از این توانمندی در دست یابی به امنیت پایدار بهره برد.وی اظهار داشت: یکی از مهمترین مولفه های دست یابی به امنیت پایدار ، پیشگیری از وقوع جرم در جامعه است و باید تلاش کرد تا با برنامه ریزی مناسبت و بهره گیری از ظرفیت های فرهنگی ، از بروز معضلات و آسیب های اجتماعی جلوگیری به عمل آورد.

تاجیک تصریح کرد: فعالیت های نیروی انتظامی تنها نباید در حوزه مقابله با جرم محدود شود بلکه پلیس باید با مشارکت در اجرای برنامه های فرهنگی ، از بروز جرائم جلوگیری نماید تا به این واسطه امنیت پایدار در جامعه حکمفرما شود .

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*