۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » خواندنی ها » ورامین
  • شناسه : 2617
  • 07 آگوست 2015 - 14:32
  • 71 بازدید
  • ارسال توسط :
اطمینال مردم بزرگترین افتخار نیروی انتظامی است

اطمینال مردم بزرگترین افتخار نیروی انتظامی است

خبر استان : فرامرز تاجیک معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین گفت : نقش نیروی انتظامی در استقرار امنیت پایدار در جامعه بی بدیل و غیر قابل انکار است و توسعه فعالیت پلیس در جامعه باعث می شود تا فضای حاکم بر جامعه به رشدو توسعه همه جانبه منطقه منجر شود. به گزارش روابط عمومی فرمانداری […]

خبر استان : فرامرز تاجیک معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین گفت : نقش نیروی انتظامی در استقرار امنیت پایدار در جامعه بی بدیل و غیر قابل انکار است و توسعه فعالیت پلیس در جامعه باعث می شود تا فضای حاکم بر جامعه به رشدو توسعه همه جانبه منطقه منجر شود.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین ؛ فرامرز تاجیک در جریان بازدید از کلانتری های بخش مرکزی شهرستان ورامین که با هماهنگی و حضور مصطفی حیدری بخشدار مرکزی انجام شد گفت : رشد و توسعه سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی هنگامی محقق می شود که امنیت پایدار در جامعه حکمفرما باشد و بدون این نعمت که ایران اسلامی به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی از آن بهره مند می باشد ، شاهد پیشرفت و بالندگی نخواهیم بود.

وی اظهار داشت : البته پلیس به تنهایی نمی تواند در این امر توفیق حاصل نماید و تمامی ارکان جامعه به ویژه مردم به عنوان بازوی مستحکم نیروی انتظامی وظیفه دارند تا به پایداری امنیت در جامعه و ایجاد فضایی نامناسب برای فعالیت بزه کاران کمک نمایند.

وی بیان داشت : این افتخار بزرگی برای نیروی انتظامی محسوب می شود که مردم به آنان اطمینان دارند و پلیس را مأمن خود در مقابله با نا امنی ها می دانند.

وی تأکیدکرد : نیروی انتظامی باید مظهر اقتدار و نیز عطوفت باشد ، برخورد پلیس با مجرمین باید قاطع و قانونمند و در مواجهه با آحاد جامعه همراه با رأفت اسلامی باشد تا همه با مراجعه به پلیس ، مشکلات و معضلات اجتماعی را بازگو نمایند.

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*