۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » تریبون آزاد » تهران » خبر ویژه » خواندنی ها
  • شناسه : 1891
  • 07 ژوئن 2015 - 7:25
  • 88 بازدید
  • ارسال توسط :
اجرای یک طرح ویژه اشتغالی برای ۴ گروه/ جلوگیری از مهاجرت به شهرها

اجرای یک طرح ویژه اشتغالی برای ۴ گروه/ جلوگیری از مهاجرت به شهرها

خبر استان : معاون وزیر کار از اختصاص ۱۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح جدید اشتغال‌زایی در روستاها، مناطق مرزی، محروم و عشایر خبر داد. کورش پرند با اشاره به مشاركت آموزشگاه هاي فني و حرفه اي آزاد در اجرای طرح توانمندسازی و آموزش های مهارتی روستائیان، عشایر و مناطق محروم و مرزی گفت: […]

خبر استان : معاون وزیر کار از اختصاص ۱۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح جدید اشتغال‌زایی در روستاها، مناطق مرزی، محروم و عشایر خبر داد.

کورش پرند با اشاره به مشاركت آموزشگاه هاي فني و حرفه اي آزاد در اجرای طرح توانمندسازی و آموزش های مهارتی روستائیان، عشایر و مناطق محروم و مرزی گفت: در صورت اختصاص بودجه طرح توانمندسازی و آموزش های مهارتی روستائیان، عشایر و مناطق محروم و مرزی کشور با رویکرد اشتغال پایدار كه در تبصره ۲۰ قانون بودجه سال ۱۳۹۴ به تصويب رسيده، در اجراي طرح مذكور از مشاركت گسترده آموزشگاه هاي فني و حرفه اي آزاد استفاده مي كنيم.

معاون وزیر کار تصريح كرد: اختصاص بودجه طرح توانمندسازی و آموزش های مهارتی روستائیان، عشایر و مناطق محروم و مرزی کشور با رویکرد اشتغال پایدار به سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور توسط مجلس در تبصره ۲۰ قانون بودجه سال ۱۳۹۴ تصويب شد.

وي بيان داشت: پيگیری تدوین و اجرای این طرح در جهت عدالت آموزشي و به منظور جلوگيري از مهاجرت روستائيان و مشكل حاشيه نشيني و سكونت گاه هاي غيررسمي از برنامه هاي مهم اين سازمان در سال جاري است.

پرند اظهارداشت: ۱۳۰۰ ميليارد ريال معادل ۱۳۰ ميليارد تومان اعتبار پيش بيني شده در قانون بودجه سال ۱۳۹۴ براي اجراي طرح توانمندسازی و آموزش های مهارتی روستائیان، عشایر و مناطق محروم و مرزی کشور است كه با تخصيص اين بودجه از سوي دولت با مشاركت آموزشگاه هاي فني و حرفه اي آزاد طرح مذكور اجرا مي شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*