۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » قرچک » ورامین
  • شناسه : 7517
  • 30 دسامبر 2015 - 12:52
  • 55 بازدید
  • ارسال توسط :
آموزش انتخاباتی یکی از ارکان مهم و اساسی در برگزاری انتخابات است

آموزش انتخاباتی یکی از ارکان مهم و اساسی در برگزاری انتخابات است

خبراستان: رئیس ستاد انتخابات شهرستان قرچک گفت: آموزش انتخاباتی یکی از ارکان مهم و اساسی در برگزاری انتخابات است. به‌نقل از روابط‌عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، جلسه آموزشی آشنایی با سامانه جامع انتخابات، قوانین و مقررات و آیین‌نامه‌های انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان با حضور علیرضا جعفری رئیس ستاد انتخابات شهرستان قرچک، […]

خبراستان: رئیس ستاد انتخابات شهرستان قرچک گفت: آموزش انتخاباتی یکی از ارکان مهم و اساسی در برگزاری انتخابات است.

به‌نقل از روابط‌عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، جلسه آموزشی آشنایی با سامانه جامع انتخابات، قوانین و مقررات و آیین‌نامه‌های انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان با حضور علیرضا جعفری رئیس ستاد انتخابات شهرستان قرچک، مسئولان کمیته‌های ستاد انتخابات شهرستان، اساتیدی از مرکز حوزه انتخابیه ورامین و کارکنان فرمانداری قرچک برگزار شد.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان قرچک طی سخنانی در این جلسه با اشاره به این‌که آموزش انتخاباتی یکی از ارکان مهم و اساسی در برگزاری انتخابات است، گفت: گروه‌های مختلفی که در امر اجرای انتخابات مشارکت دارند باید تسلط کامل بر قانون و آیین نامه‌های انتخابات داشته باشند تا این رویداد مهم بدون حاشیه برگزار شود.

علیرضا جعفری افزود: آشنایی بیشتر و بهتر با وظایف و آیین‌نامه‌های اجرایی انتخابات بر اساس قوانین و مقررات در برگزاری منظم انتخابات تأثیر بسزایی دارد، بر همین اساس آموزش تمام رده‌های حاضر در انتخابات امری لازم و ضروری است.

وی بیان کرد: کارکنان فرمانداری باید در زمان برگزاری انتخابات تنها به وظایف و امور محوله خود براساس قانون پرداخته و از هرگونه جانبداری از شخص و گروه خاصی پرهیز کنند.

بر پایه این گزارش، در این جلسه اساتید حاضر با ارائه مطالبی به تشریح آیین نامه و قوانین انتخابات پرداختند و در آخر به سئوالات حاضران پاسخ دادند.

منبع :خبرگزاری فارس

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*