۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » پاکدشت » تریبون آزاد » خبر ویژه » خواندنی ها
  • شناسه : 1911
  • 07 ژوئن 2015 - 11:09
  • 103 بازدید
  • ارسال توسط :
آغاز فعالیت‌های پایگاه‌های سنجش در پاکدشت

آغاز فعالیت‌های پایگاه‌های سنجش در پاکدشت

خبر استان : مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان پاکدشت از آغاز فعالیت‌های سه پایگاه سنجش در سطح شهرستان خبر داد. غلامعلی خانی در جمع دست اندرکاران پایگاه سنجش دانش‌آموزی ضمن تبریک میلاد با سعادت دوازدهمین اختر تابناک سپهر امامت و ولایت، یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج)، از آغاز فعالیت‌های سه پایگاه سنجش در سطح […]

خبر استان : مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان پاکدشت از آغاز فعالیت‌های سه پایگاه سنجش در سطح شهرستان خبر داد.

غلامعلی خانی در جمع دست اندرکاران پایگاه سنجش دانش‌آموزی ضمن تبریک میلاد با سعادت دوازدهمین اختر تابناک سپهر امامت و ولایت، یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج)، از آغاز فعالیت‌های سه پایگاه سنجش در سطح شهرستان از تاریخ 16 خرداد خبر داد.

وی از زحمات مسئولان پایگاه‌ها و نیز تیم همکاری‌کننده از شبکه بهداشت و درمان شهرستان که همچون سنوات گذشته در این ارتباط همکاری داشتند قدردانی کرد و گفت: هدف اصلی و عمده طرح سنجش، تشخیص و شناسایی به‌موقع نارسایی‌های جسمی و ارزیابی ذهنی کودکان در بدو ورود به مدرسه و کمک به بهبود کیفیت آموزش و کنترل برخی از عوامل موثر بر افت تحصیلی است.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان پاکدشت در پایان خاطرنشان کرد: بنابراین شایسته است کلیه عوامل اجرایی در انجام تست‌های مربوطه و ارزیابی هوش نوآموزان دقت نظر لازم را داشته باشند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*