۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اتاق خبر » پاکدشت » تریبون آزاد » تهران » خبر ویژه » خواندنی ها
  • شناسه : 665
  • 19 سپتامبر 2014 - 21:23
  • 125 بازدید
  • ارسال توسط :
آتش‌سوزی گسترده در انبار شهرک صنعتی عباس آباد پاکدشت

آتش‌سوزی گسترده در انبار شهرک صنعتی عباس آباد پاکدشت

خبر استان : سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از آتش‌سوزی گسترده در یک انبار ۲ هزارو ۵۰۰ متری مبل در شهرک صنعتی عباس آباد  و تصادف مرگبار در اتوبان تهران-کرج خبر داد. جلال ملکی اظهار داشت: ساعت 14:32 امروز آتش‌سوزی گسترده در یک انبار مبل واقع در جاده خاوران،‌ شهرک صنعتی عباس آباد به سامانه 125 اعلام و […]

خبر استان : سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از آتش‌سوزی گسترده در یک انبار ۲ هزارو ۵۰۰ متری مبل در شهرک صنعتی عباس آباد  و تصادف مرگبار در اتوبان تهران-کرج خبر داد.

جلال ملکی اظهار داشت: ساعت 14:32 امروز آتش‌سوزی گسترده در یک انبار مبل واقع در جاده خاوران،‌ شهرک صنعتی عباس آباد به سامانه 125 اعلام و 2 ایستگاه برای کمک به آتش‌نشان‌های پاکدشت و عباس آباد به محل حادثه اعزام شد.

وی ادامه داد: آتش از کارگاه رنگرزی یک انبار بزرگ به وسعت 2 هزار و 500 مترو که مملو از اجناس بود آغاز شد و در حال سرایت به بخش‌های دیگر انبار بود. حدود یک هزار متر از این انبار شعله‌ور بود که آتش‌نشان‌ها با آغاز عملیات آتش‌ را مهار کردند و سرایت آن به بخش‌‌های دیگر جلوگیری کردند. در حال حاضر مأموران آتش‌نشانی در حال انجام مراحل پایانی عملیات و لکه‌گیری هستند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از وقوع حادثه دیگری خبر داد و گفت: ساعت 16:45 امروز برخورد دو خودرو در مسیر غرب به شرق اتوبان تهران-کرج،‌ بعد از ورودی شهید باکری به سامانه 125 اعلام و ایستگاه 98 به محل حادثه اعزام شد.

وی افزود: یک دستگاه خودروی مزدا3 و یک 206SD که هر یک دو سرنشین داشتند به شدت با یکدیگر برخورد کرده بودند. همزمان با رسیدن نیروهای آتش‌نشانی شهروندان در حال خارج کردن این افراد از خودرو بودند. هر 4 نفر آنها به عوامل اورژانس تحویل داده شد که در نهایت معلوم شد 3 نفر از آنها جان خود را از دست داده‌‌اند و یکی از آقایان شدیداً‌ دچار آسیب شد و وی را به مرکز درمانی انتقال دادند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*