با ما همراه باشید

اتاق خبر

نتایج برنامه‌های مسئولان باید در سفره مردم دیده شود

رییس مجلس خبرگان رهبری گفت: باید نتایج برنامه ها و تلاش های مسئولان نیز در سفره مردم مشاهده شود.

به گزارش خبر استان به نقل از ایسنا، آیت الله احمد جنتیدر نهمین جلسه مشترک هیات رییسه و کمیسیون های مجلس خبرگان با تبریک اعیاد و ولادت‌ اظهار کرد: مسئولان در حال تلاش شبانه روزی برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی هستند، اما باید نتایج برنامه ها و تلاش های مسئولان نیز در سفره مردم مشاهده شود.

وی ادامه داد: ما مردم با ایمان، مقاوم، نجیب و صبوری داریم و قدر این نعمت را باید بدانیم. قدردانی از این نعمت، تلاش و کار نتیجه بخش و موثر برای گره گشایی از مسائل و مشکلات آنان است. چشم مردم به آینده است و انتظار دارند با اصلاحات اقتصادی صورت گرفته، اثر آن در ماه های پیش رو در سفره آنان دیده شود.

جنتی افزود: این روزها گرانی و تورم همچنان مردم عزیز و نجیب ما را رنج می دهد. البته بحمدالله مسئولان بصورت شبانه روزی در تلاش برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم هستند و مردم تلاش و مجاهدت آنان را می بینند و این روحیه خستگی ناپذیری جای تقدیر دارد.

وی خاطرنشان کرد: راه حل اصلی مشکلات کشور، تکیه به توانمندی های داخلی و ظرفیت های درونی کشور است و باید در کنار پیگیری رفع تحریم های ظالمانه، مسئله خنثی سازی تحریم ها به عنوان دستور کار اصلی دولت دنبال شود. اما تحرکات و فعالیت ها در این زمینه در گذشته رضایت بخش نبود. خوشبختانه دولت سیزدهم به این موضوع توجه کرده که جای تقدیر دارد.

رییس مجلس خبرگان در پایان گفت: همانطور که رهبر انقلاب اشاره کردند، مسئله هسته ای نباید بر روی سیاست خارجی سایه بیاندازد و سیاست خارجی کشور مطلقا نباید معطل موضوع هسته ای باشد. روابط اقتصادی با همسایگان باید استمرار یابد.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.