با ما همراه باشید

پیشوا

دستور پیگیری پروژه آزاد راه تهران به پیشوا توسط وزیر راه صادر شد

نماینده مردم ورامین،‌ پیشوا و قرچک در مجلس از دیدار با وزیر راه خبر داد و گفت: در این دیدار دستور پیگیری پروژه آزادراه تهران به پیشوا توسط وزیر راه صادر شد.

حسین نوش آبادی درباره پروژه آزاد راه تهران به پیشوا اظهارکرد: در دیدار با وزیر راه و شهرسازی، موضوع آزاد راه تهران به پیشوا مطرح و مقرر شد این پروژه پیگیری شود.

نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه این پروژه در دوره هفتم مجلس در کمیسیون عمران مطرح و توسط وزارت راه مطالعه آن انجام شده است گفت: خواستار احیای این پروژه مهم شدم و وزیر نیز دستور داد این پروژه پیگیری و امکان اجرای آن فراهم شود.

وی افزود: در این دیدار همچنین در خصوص اتصال شهرستان پیشوا به بزرگراه قم گرمسار و اتصال قرچک به جاده چرمشهر به حسن آباد و نیز بهسازی و تعریض جاده ورامین به آبباریک و آزاد راه الغدیر مذاکراتی انجام شد و مقرر شد بررسی‌های لازم انجام شود.

نوش آبادی بیان کرد: تأمین روشنایی جاده ری به قرچک، بهسازی و تعریض جاده باغ خواص و علی آباد قشقایی، عریض و بهسازی جاده صالح آباد قرچک، راه روستایی طارندین و تأمین قیر مورد نیاز برای آسفالت راه‌های روستایی در سه شهرستان توسط نوش‌آبادی مطرح و دستوراتی از سوی قاسمی صادر شد.

نماینده مردم ورامین،‌ پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی از دیدار با وزیر راه خبر داد ویادآورشد: در این دیدار دستور پیگیری پروژه آزادراه تهران به پیشوا توسط وزیر راه صادر شد./

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فارسی سازی شده توسط تیم مارکتیکا | فروش در سایت ژاکت