با ما همراه باشید

قرچک

برگزاری جلسه هم‌اندیشی مدیران آموزش و پرورش شهرستان قرچک

جلسه هم‌اندیشی مدیران شهرستان قرچک با حضور رضا داورزنی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک؛ حجت‌الاسلام حجت‌الله اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک و شورای معاونین اداره‌ آموزش و پرورش شهرستان قرچک برگزار شد.

رضا داورزنی مدیر آموزش و پرورش این شهرستان در نشست هم اندیشی با مدیران مدارس اظهار کرد: یاد و خاطره ۳۶ هزاردانش‌آموز شهید، ایام الله ۱۳ آبان، روز دانش‌آموزو هفته پدافند غیر عامل را گرامی می‌داریم و به روح بلند و ملکوتی شهدای گرانقدر و امام شهدا سلام و صلوات می‌فرستیم.

وی گفت: ایام گرانقدر هفته بسیج دانش‌آموزی و مطالعه خاطرات و وصیت نامه‌های شهیدان همه ما را با مدیریت در شرایط بحرانی به خوبی آشنا و همراه می‌کند، چرا که معتقدیم مدیران مدارس در شرایط کنونی با کمبودهای نیروی انسانی، فضای آموزشی و تجهیزات به معنی واقعه کلمه مدیریت بحران می‌کنند و با شایستگی خدمات آموزشی و پرورشی ارائه خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: در سال گذشته ضمن کسب موفقیت‌های چشمگیر آموزشی و پرورشی شاهد آرامش مثال زدنی در فضای آموزشی و پرورشی منطقه هستیم و بازخوردهای خوبی از سوی همکاران فرهنگی، اولیاء محترم و سایر ادارات دریافت کردیم که همه این اتفاقات را مدیون و مرهون تلاش‌های شبانه روزی همه همکاران بویژه مدیران مدارس هستیم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک تصریح کرد: به نظر بسیاری از کارشناسان و همکاران مهر امسال در شرایط همه گیری کرونا و ساماندهی‌های حضوری و مجازی بسیار سخت و پیچیده بود که مدیران مدارس و همه همکاران به خوبی شرایط مختلف را مدیریت کردند که از همه شما صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کنم.

داورزنی با اشاره به روند سال تحصیلی جدید گفت: سال تحصیلی امسال با شعار تضمین سلامت، استمرار آموزش و ارتقای کیفیت آغاز شد که اولویت همه ما در تمامی امور سلامت دانش‌آموزان است و در مورد روند بازگشایی مدارس مطابق دستورالعمل اداره کل، وزارتخانه و ستاد ملی کرونا در حال اجرای برنامه‌های مدارس هستیم.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فارسی سازی شده توسط تیم مارکتیکا | فروش در سایت ژاکت