رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۸ صفر ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 26 September
Polls
Sorry, there are no polls available at the moment.

با رای اعضای شورای اسلامی شهر ورامین، «یاسر هادی زاده» با شش رأی موافق به عنوان شهردار منتخب ورامین انتخاب شد. به گزار خبر استان، در جلسه روز سه شنبه شورای اسلامی شهر ورامین، که با حضور اصحاب رسانه برگزار شد، «یاسر هادی زاده» از میان ۲۴ گزینه پیشنهادی تصدی پست شهردار ورامین با رای […]

با رای اعضای شورای اسلامی شهر ورامین، «یاسر هادی زاده» با شش رأی موافق به عنوان شهردار منتخب ورامین انتخاب شد.

به گزار خبر استان، در جلسه روز سه شنبه شورای اسلامی شهر ورامین، که با حضور اصحاب رسانه برگزار شد، «یاسر هادی زاده» از میان ۲۴ گزینه پیشنهادی تصدی پست شهردار ورامین با رای اعضای شورای اسلامی شهر عنوان شهردار جدید ورامین انتخاب شد.

هادی زاده که سابقه ۲۰ ساله فعالیت در واحد های مختلف شهرداری ورامین را در کارنامه دارد در ۸ سال اخیر در جایگاه معاونت اداری و مالی شهرداری ورامین به عنوان نقطه عطف مدیریت شهری فعالیت داشت که توانست رضایت حداکثری از فعالیت خود را از دید مخاطبان به ثبت برساند.

وی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت شهری است و با عنایت به تجربه و رزومی کاری در کنار برنامه جامع و کارشناسی شده در تمامی حوزه های مدیریت شهری توانست نظر اعضای شورا و شهروندان را برای حضور به عنوان مرد شماره یک شهرداری جلب نماید.

یاسر هادی زاده به عنوان شهردار منتخب شهر ورامین بعد از گذراندن مراحل قانونی و تایید وزارت کشور، سکان مدیریت شهری ورامین را در اختیار خواهد گرفت.

اخبار مرتبط