رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۶ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 2 December

خبراستان:پدافند غیرعامل صلح آمیزترین، پایدارترین و کم هزینه ترین روش دفاعی است که بسترهای امنیت، پایداری و اقتدار ملی را فراهم می سازد. بی تردید هفته پدافند غیرعامل فرصت مغتنمی خواهد بود تا کلیه مسئولین با اندیشه ای راهبردی این وظیفه ملی را که محققاً کاهش آسیب پذیری، ارتقای پایداری ملی و تسهیل کننده مدیریت […]

خبراستان:پدافند غیرعامل صلح آمیزترین، پایدارترین و کم هزینه ترین روش دفاعی است که بسترهای امنیت، پایداری و اقتدار ملی را فراهم می سازد.

بی تردید هفته پدافند غیرعامل فرصت مغتنمی خواهد بود تا کلیه مسئولین با اندیشه ای راهبردی این وظیفه ملی را که محققاً کاهش آسیب پذیری، ارتقای پایداری ملی و تسهیل کننده مدیریت بحران در شرایط خاص و ویژه را به دنبال خواهد داشت، سرلوحه اقدامات خود قرار دهند.

بی گمان شناسایی نقاط آسیب پذیر و مقاوم سازی زیرساخت‌های عمومی و اختصاصی کشور و فرهنگسازی در جهت ارتقای آستانه پایداری ملی در شرایط بحرانی، آسیب پذیری کشور را در مقابل تهدیدات مختلف کاهش خواهد داد و موجب افزایش امنیت در سطح کشور را فراهم خواهد نمود.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته پدافندغیرعامل که امسال با شعار (مقاومت فعال، تاب آوری حیرت انگیز، ایران قوی) آغاز گردیده است، خدمات همه تلاشگران این عرصه را ارج می نهم.

کورش میرزایی – شهردار فرون آباد

اخبار مرتبط