رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۶ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 2 December

خبراستان:شهردار فرون آباد از اجرا شدن طرح آمران سلامت در این شهر در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا با همکاری جمعیت هلال احمر شهرستان پاکدشت خبر داد. مهندس کورش میرزایی افزود: طرح آمران سلامت در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، با هدف ارائه توصیه‌های لازم به همشهریان با استفاده از ظرفیت داوطلبان جمعیت […]

خبراستان:شهردار فرون آباد از اجرا شدن طرح آمران سلامت در این شهر در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا با همکاری جمعیت هلال احمر شهرستان پاکدشت خبر داد.

مهندس کورش میرزایی افزود: طرح آمران سلامت در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، با هدف ارائه توصیه‌های لازم به همشهریان با استفاده از ظرفیت داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان پاکدشت و با همکاری مجموعه مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر در تقاطع بلوار ابوذر و خیابان والفجر ( چهارراه والفجر) آغاز شد.

وی اضافه کرد: در این طرح داوطلبان جمعیت هلال احمر ضمن ارائه آموزش نکات بهداشتی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و دستورالعمل‌های جاری، همشهریانی که بدون رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از جمله استفاده نکردن از ماسک، نسبت به تردد در سطح معابر اقدام می‌کنند را به رعایت دستورالعمل‌ها و همچنین احترام به سلامت دیگر شهروندان راهنمایی می کنند.

وی بیان داشت: کنترل و مهار ویروس کرونا در کشور مستلزم توجه جدی به دستورالعمل‌ها و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و همچنین عدم تردد غیر ضرور در معابر و استفاده از ماسک می باشد.

اخبار مرتبط