رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۷ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 3 December

خبراستان:مشکلات مدیریت شهری فرون آباد با حضور دکتر جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، مهندس فرهاد بشیری نماینده مردم شهرستان پاکدشت در مجلس شورای اسلامی، مهندس کورش میرزایی شهردار و جلیل سیری رئیس شورای اسلامی شهر فرون آباد بررسی شد. […]

خبراستان:مشکلات مدیریت شهری فرون آباد با حضور دکتر جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، مهندس فرهاد بشیری نماینده مردم شهرستان پاکدشت در مجلس شورای اسلامی، مهندس کورش میرزایی شهردار و جلیل سیری رئیس شورای اسلامی شهر فرون آباد بررسی شد.

در ابتدای این دیدار مهندس کورش میرزایی شهردار فرون آباد به بیان مشکلات پیش روی مجموعه مدیریت شهری در حوزه های مختلف پرداخت و افزود: شهر فرون آباد از شهرهای تازه تاسیس و نوپای استان تهران می باشد که با توجه به نزدیکی به شهر تهران و اراضی مناسب دارای پتانسیل های مناسب در حوزه های مختلف سرمایه گذاری می باشد و مجموعه مدیریت شهری آمادگی کامل جهت همکاری با سرمایه گذاران بخش خصوصی را دارد.

وی بیان داشت: با وجود تمامی مشکلات پیش رو در طول این مدت سعی بر این بوده که با رعایت موارد فنی و تعریف اولویت بندی شده و با صرفه جویی میزان پروژه های عمرانی بیشتری را به اجرا برسانیم و اجرای پروژه های عمرانی در بخش های مختلف، در راستای ارتقای سطح خدمات رسانی به شهروندان فهیم فرون آباد است و پیش بینی پروژه های عمرانی براساس نیاز شهر شکل می گیرد.

وی با اشاره به اینکه هدف ما توسعه و آبادانی شهر است و با تمام توان در خدمت رسانی به شهروندان فهیم شهر تلاش خواهیم کرد و شهروندان عزیز بدانند در راه خدمت رسانی لحظه ای کوتاهی نخواهیم کرد، اضافه کرد: فعالیت های شهرداری چه در بحث عمرانی و خدماتی و چه در سایر بخش ها قابل مشاهده می باشد.

وی با توجه به موج اخیر شیوع ویروس کرونا در کشور و پیشگیری از شیوع این ویروس عنوان کرد: مدیریت شهری علاوه بر ضدعفونی مداوم معابر و گندزدایی در سطح شهر جهت تسریع و گسترش اطلاع رسانی در خصوص دعوت شهروندان به رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی مربوط به پیشگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا، نسبت به اطلاع رسانی در سطح شهر و همچنین فضای مجازی نموده است.

اخبار مرتبط