رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۶ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 2 December

خبراستان: سرهنگ احسان مومنی، رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت با بیان اینکه سرعت زیاد اتوبوس عامل این حادثه بود، گفت: بی‌توجهی راننده به جلو باعث شد تا وی در توقف این وسیله‌نقلیه‌ دچار مشکل شود و به همین دلیل به شدت با عابر پیاده برخورد و او را نقش بر زمین کرد. رئیس اداره […]

خبراستان: سرهنگ احسان مومنی، رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت با بیان اینکه سرعت زیاد اتوبوس عامل این حادثه بود، گفت: بی‌توجهی راننده به جلو باعث شد تا وی در توقف این وسیله‌نقلیه‌ دچار مشکل شود و به همین دلیل به شدت با عابر پیاده برخورد و او را نقش بر زمین کرد.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت افزود: بر اثر شدت ضربه، عابر پیاده در محل حادثه فوت و در این محدوده شاهد بار ترافیک سنگین به دلیل ایستادن و نگاه کردن خودروهای عبوری و دیگر شهروندان بودیم که با تلاش همکاران و خارج کردن این وسیله از موقعیت تصادف بار ترافیکی کاهش و ترافیک به وضعیت قبل برگشت.

این مقام انتظامی به رانندگان توصیه کرد: تمام حواس راننده باید معطوف به رانندگی باشد و طبق قوانین خوردن و آشامیدن، سیگار کشیدن و صحبت با تلفن همراه ممنوع است و رانندگان باید به جلو توجه کافی داشته باشند.

سرهنگ مومنی ادامه داد: از رانندگان عبوری و شهروندان انتظار داریم که در موقع تصادف در محل حادثه تجمع نکنند تا عوامل پلیس و امدادی بتوانند به موقع به صحنه تصادف برسند و امیدواریم با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توسط کلیه کاربران ترافیکی شاهد وقوع چنین حوادث تلخی در سطح معابر شهر تهران نباشیم.

اوایل مهرماه در ایستگاه ضلع جنوبی میدان ونک مسافری که قصد ورود به اتوبوس را داشت به دلیل بسته شدن درب اتوبوس به بیرون پرتاب و این وسیله نقلیه از روی نامبرده عبور کرد که منجر به فوت وی شد.

سرهنگ مومنی از شهروندان خواست حین سوار و پیاده شدن به وسایل نقلیه عمومی حتما از ایستادن کامل اتوبوس مطمئن شده و راننده را در جریان اقدامات خود قرار دهند و در مسیر نگاه وی قرار گیرند و همچنین از دویدن و سوار شدن‌های ناگهانی در وسایل نقلیه عمومی خودداری کنند.منبع برنا

اخبار مرتبط