رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۶ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 2 December

خبراستان:شهردار فرون آباد به همراه تعدادی از مسئولین شهرداری و به منظور رفع مشکلات بوجود آمده از بوستان بانوان بازدید کرد. مهندس کورش میرزایی افزود: این بوستان با هدف ارتقای سلامت زنان، توسعه نشاط و شادابی بانوان و ایجاد محیطی راحت و امن به بهره برداری رسیده است. وی با بیان اینکه طراوت و شادابی […]

خبراستان:شهردار فرون آباد به همراه تعدادی از مسئولین شهرداری و به منظور رفع مشکلات بوجود آمده از بوستان بانوان بازدید کرد.

مهندس کورش میرزایی افزود: این بوستان با هدف ارتقای سلامت زنان، توسعه نشاط و شادابی بانوان و ایجاد محیطی راحت و امن به بهره برداری رسیده است.

وی با بیان اینکه طراوت و شادابی هر شهر به سرسبزی و وجود فضای سبز آن بستگی دارد به طوری که می‌توان از فضای سبز به عنوان عنصر تنفسی هر شهر یاد کرد، تاکید کرد: ارتقای کیفیت فضاهای شهری و ایجاد طراوت و شادابی در شهر نیازمند حرکت همگانی می باشد و از آنجاییکه بوستان ها و پارک ها در سطح شهر می تواند نقش بسزایی در پر کردن اوقات فراغت شهروندان ایفا نماید و فضاهای شهری را برای آنان دلپذیرتر سازد، بر آن شدیم تا طی روزهای آتی نسبت به رفع موارد اصلاحی این بوستان اقدام نمائیم.

اخبار مرتبط