رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۶ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 2 December

خبراستان:فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت از کشف ۸۸ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد. کشف ۸۸ کیلوگرم تریاک در پاکدشت سرهنگ قباد خنجری فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر فروش مواد مخدر توسط فردی با یک دستگاه خودرو در […]

خبراستان:فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت از کشف ۸۸ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد.

کشف ۸۸ کیلوگرم تریاک در پاکدشت
سرهنگ قباد خنجری فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر فروش مواد مخدر توسط فردی با یک دستگاه خودرو در سطح شهرستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان قرار گرفت.

وی گفت: مأموران با اقدامات فنی و پلیسی و تعقیب و مراقبت‌های شبانه‌روزی، خودروی مورد نظر در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان متوقف و راننده آن دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت بیان کرد: در این مأموریت، ۸۸ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک کشف و یک دستگاه خودرو نیز توقیف شد.

خنجری در پایان ضمن اعلام اینکه متهم پیش از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد؛ از همکاری و همراهی شهروندان تشکر کرده و از آن‌ها درخواست کرد در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را به شماره تماس ۱۱۰ و انتقادات و پیشنهادات خود را با شماره ۱۹۷ با پلیس در میان بگذارند.

اخبار مرتبط