رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۷ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 3 December

خبراستان: محسن خرمی شریف در این خصوص اظهار کرد: توسعه سرانه فرهنگی با توجه به اینکه شهر قرچک کمبود این سرانه را داشت، یکی از برنامه های اصلی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک بود که تا به امروز محقق شده است. وی افزود: احداث سراهای محله در سطح شهر قرچک با هدف افزایش مشارکت […]

خبراستان: محسن خرمی شریف در این خصوص اظهار کرد: توسعه سرانه فرهنگی با توجه به اینکه شهر قرچک کمبود این سرانه را داشت، یکی از برنامه های اصلی شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک بود که تا به امروز محقق شده است.

وی افزود: احداث سراهای محله در سطح شهر قرچک با هدف افزایش مشارکت اجتماعی شهروندان در امور شهر و برگزاری کلاسهای مختلف آموزشی برای خانواده ها و فرزندان آنها راه اندازی می شود.

شهردار قرچک بیان داشت: طی ۳ سال گذشته با توکل به خداوند متعال و همراهی اعضای شورای اسلامی شهر، تعداد ۶ سرای محله در مناطق مختلف شهر قرچک افتتاح شد که هم اکنون برخی از آنها در حال فعالیت است و با کاهش بیماری کرونا به صورت کامل فعال خواهند شد.

خرمی شریف در پایان با بیان اینکه پروژه سرای محله شهدای مدافع حرم با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، افزود: این پروژه به متراژ ۸۰۰ مترمربع در ۳ طبقه با اعتباری بالغ بر ۹۰۰ میلیون تومان در حال احداث است و بنا داریم در دهه مبارک فجر به بهره برداری برسد.

اخبار مرتبط