رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۷ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 3 December

خبراستان: در متن پیام محسن خرمی شریف شهردار قرچک آمده است؛ هفته نیروی انتظامی بهانه‌ای است برای پاسداشت هر چند ناچیز از دلاوری‌های سبزجامگان نیروی انتظامی، آنان که در راه حفظ نظم و امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جان را در طبق اخلاص نهادند و در این راه شب و روز نمی‌شناسند. نیروی انتظامی […]

خبراستان: در متن پیام محسن خرمی شریف شهردار قرچک آمده است؛ هفته نیروی انتظامی بهانه‌ای است برای پاسداشت هر چند ناچیز از دلاوری‌های سبزجامگان نیروی انتظامی، آنان که در راه حفظ نظم و امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جان را در طبق اخلاص نهادند و در این راه شب و روز نمی‌شناسند.

نیروی انتظامی برخاسته از مردم، متعلق به مردم و محل اعتماد و اطمینان مردم است و برقراری نظم و امنیت اجتماعی تنها با زحمات مخلصانه همه این عزیزان واقعیت پیدا می‌کند.

اینجانب ضمن ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و ایثارگران ناجا، هفته نیروی انتظامی را که تجلی عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی است به مقام معظم رهبری، همه مسئولان و خدمتگزاران مردم در ناجا به ویژه فرمانده، معاونین و پرسنل خدوم فرماندهی انتظامی شهرستان قرچک تبریک گفته و از خداوند متعال عمر با عزت و خدمتی با اخلاص را برای این عزیزان خواستارم.

اخبار مرتبط