رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۷ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 3 December

خبراستان:پیش از ظهر امروز و همزمان با دومین روز از هفته نیروی انتظامی شهردار فرون آباد با همراهی جلیل سیری رئیس و سیداصغر میرقاسمی عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر فرون آباد و مسئولین حراست و بازرسی شهرداری با رئیس پلیس امنیت عمومی و اطلاعات شهرستان پاکدشت دیدار کردند. مهندس کورش میرزایی شهردار فرون آباد […]

خبراستان:پیش از ظهر امروز و همزمان با دومین روز از هفته نیروی انتظامی شهردار فرون آباد با همراهی جلیل سیری رئیس و سیداصغر میرقاسمی عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر فرون آباد و مسئولین حراست و بازرسی شهرداری با رئیس پلیس امنیت عمومی و اطلاعات شهرستان پاکدشت دیدار کردند.

مهندس کورش میرزایی شهردار فرون آباد با تاکید بر اینکه تعامل و هماهنگی میان مدیریت شهری و نیروی انتظامی از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد، اضافه کرد: با توجه به نقش مهم شهرداری در مسائل انتظامی و امنیتی شهر، تعامل بیشتر میان مدیریت شهری و نیروی انتظامی باید در دستور کار قرار گیرد.

وی به اهمیت همدلی و هم افزایی میان شهرداری و نیروی انتظامی تاکید کرد و بیان داشت: با همکاری شهرداری و نیروی انتظامی بستر رضایت و اعتماد مردم هر چه بیشتر و بهتر فراهم می گردد.

وی افزود: مجموعه مدیریت شهری با تمام نهادهایی که برای امنیت شهر تلاش می کنند، همکاری و تعامل می کند.

اخبار مرتبط