رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۷ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 3 December

خبراستان:همزمان با دومین روز از هفته نیروی انتظامی شهردار فرون آباد با همراهی جلیل سیری رئیس و سیداصغر میرقاسمی عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر فرون آباد با رئیس پلیس فتا شهرستان پاکدشت دیدار کردند. مهندس کورش میرزایی شهردار فرون آباد ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته در مجموعه پلیس فتا، اظهارداشت: امروزه با […]

خبراستان:همزمان با دومین روز از هفته نیروی انتظامی شهردار فرون آباد با همراهی جلیل سیری رئیس و سیداصغر میرقاسمی عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر فرون آباد با رئیس پلیس فتا شهرستان پاکدشت دیدار کردند.

مهندس کورش میرزایی شهردار فرون آباد ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته در مجموعه پلیس فتا، اظهارداشت: امروزه با پیشرفت فناوری های ارتباطی خصوصاً در حوزه فضای مجازی نقش موثر و سازنده پلیس فتا در تأمین امنیت و کنترل این فضا بیش از پیش مشهود است و اقدامات موثری در این خصوص انجام یافته است.

وی با قدردانی از زحمات شبانه روزی فرماندهی و پرسنل جان برکف نیروی انتظامی شهرستان پاکدشت و شهر فرون آباد در تامین امنیت و آرامش شهروندان، از نیروی انتظامی به عنوان یار و یاور مدیریت شهری در اداره مطلوب شهر یاد نمود.

وی بر مشارکت همگانی و تعامل ویژه، سازنده و دوسویه همه مسئولین و شهروندان با پلیس در راستای برقراری امنیت عمومی و رضایت خداوند و مردم تاکید کرد.

اخبار مرتبط