رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۶ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 2 December

خبراستان:🔻هفته ی مبارک نیروی انتظامی را به حماسه آفرینان بیداری و آیه ی درخشان عدالت تبریک و تهنیت عرض می نمایم. 🔻بدون تردید نیروی انتظامی و پرسنل جان بر کف و همیشه بیدار و هوشیار آن به عنوان بازوان توانمند نظام با فداکاری و کار و تلاش مجدانه و شبانه روزی نقش مهم و بارزی […]

خبراستان:🔻هفته ی مبارک نیروی انتظامی را به حماسه آفرینان بیداری و آیه ی درخشان عدالت تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

🔻بدون تردید نیروی انتظامی و پرسنل جان بر کف و همیشه بیدار و هوشیار آن به عنوان بازوان توانمند نظام با فداکاری و کار و تلاش مجدانه و شبانه روزی نقش مهم و بارزی در برقراری نظم و استقرار امنیت پایدار در اقصی نقاط کشور ایفا می نمایند.

🔻نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برخاسته از مردم، متعلق به مردم و محل اطمینان و اعتماد مردم می باشد به نحوی که همین جایگاه و پشتوانه مردمی امروز پلیس ما را الگو و موجب تمایز آن از پلیس سایر کشورها کرده است.

🔻با امید به اینکه در پناه ایزد منان و با اقتدار کامل در ایجاد امنیت جامعه پوینده و پاینده باشید تا در سایه ی این حرکت، فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی شکل گرفته و رشد نماید و کتاب وجودتان به شراره ی امن و امان خداوندی مستحکم و پا بر جای بماند و خروش مخلصانه ی شما در بارگاه کبریایی مقبول و ماجور باشد.

🔻از ایزد منان موفقیت های روز افزون در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای مدظله العالی را خواستارم.

کورش میرزایی – شهردار فرون آباد

اخبار مرتبط