رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۷ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 3 December

خبراستان:استاندار تهران گفت: با توجه به آمار و ارقام، در استانهای کشور، به طور میانگین ۸۰ درصد از مجرمان، بومی همان استان هستند اما در کلان‌شهر تهران، ۶۵ درصد از مجرمان، از افرادی هستند که از سایر استانها به این کلان‌شهر آمده و مرتکب جرم می‌شوند. انوشیروان محسنی بندپی صبح امروز در مراسم صبحگاه نیروهای […]

خبراستان:استاندار تهران گفت: با توجه به آمار و ارقام، در استانهای کشور، به طور میانگین ۸۰ درصد از مجرمان، بومی همان استان هستند اما در کلان‌شهر تهران، ۶۵ درصد از مجرمان، از افرادی هستند که از سایر استانها به این کلان‌شهر آمده و مرتکب جرم می‌شوند.
انوشیروان محسنی بندپی صبح امروز در مراسم صبحگاه نیروهای انتظامی در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ضمن تبریک هفته نیروی اظهار کرد: با بهره‌گیری از تمام ظرفیتهای نیروی انتظامی تهران بزرگ، در این شهر که پیچیدگی‌های خاص خود را دارد، نظم و آرامش برای شهروندان به ارمغان آمده است.

استاندار تهران افزود: نیروی انتظامی با بهره‌گیری از تجربه بیش از چهل دهه از گذشت پیروزی انقلاب اسلامی، در توسعه خود شرایطی را فراهم کرد که با اقتدار، نظم، امنیت و قانون‌مداری، آرامش برای آحاد جامعه در این کلان‌شهر برقرار باشد.

وی تصریح کرد: با توجه به آمار و ارقام، در استانهای کشور، به طور میانگین 80 درصد از مجرمان، بومی همان استان هستند اما در کلان‌شهر تهران، 65 درصد از مجرمان، از افرادی هستند که از سایر استانها به این کلان‌شهر آمده و مرتکب جرم می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: برای برقراری نظم، آرامش و خنثی کردن توطئه‌ها به برنامه‌ریزی و خلاقیت بیشتر نیاز است.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

این مقام مسئول بیان کرد: اگر آمار سهم 29 درصدی تهران از کل جرائم در کشور در زمان آغاز تصدی‌گری سردار رحیمی در فرماندهی انتظامی تهران بزرگ به 21 درصد در سال جاری رسیده، نشان‌دهنده برنامه‌ریزی عملی و اقدامات پلیس است.

بندپی عنوان کرد: توانستیم شرایطی را فراهم کنیم که مردم انقلاب‌گر ایران اسلامی به ویژه در استان تهران، بتوانند از آرامش، امنیت و نظم خاصی برخوردار باشند.منبع تسنیم

اخبار مرتبط