رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۷ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 3 December

خبراستان:بخشدار شریف آباد از توابع شهرستان پاکدشت گفت: به منظور اجرای دستورالعمل ستاد ملی کرونا مبنی بر ممنوعیت تردد به کلانشهر تهران، مسیر ورودی و خروجی استان تهران از سمت شریف‌آباد شهرستان پاکدشت مسدود شده ‌است. پلیس ‌راه شریف ‌آباد پاکدشت به عنوان آخرین خروجی استان تهران به سمت استان ‌های شرق کشور است که […]

خبراستان:بخشدار شریف آباد از توابع شهرستان پاکدشت گفت: به منظور اجرای دستورالعمل ستاد ملی کرونا مبنی بر ممنوعیت تردد به کلانشهر تهران، مسیر ورودی و خروجی استان تهران از سمت شریف‌آباد شهرستان پاکدشت مسدود شده ‌است.

پلیس ‌راه شریف ‌آباد پاکدشت به عنوان آخرین خروجی استان تهران به سمت استان ‌های شرق کشور است که بر اساس دستورالعمل ابلاغی از سوی ستاد ملی کرونا، از بامداد پنجشنبه از خروج خودروها با پلاک شهر و استان تهران با حضور عوامل انتظامی، پلیس ‌راهور و راهداری جلوگیری شد.

وی گفت: با توجه به این که چند روستا پس از پلیس راه شریف آباد به سمت مسیر شرق جاده امام رضا (ع) واقع شده ، هماهنگی لازم برای تردد روستائیان به سمت منازل مسکونی خود انجام شده است.
علیدادی اظهار کرد: با توجه به تعطیلی دو روز اخیر، تردد کمتری به سمت شهرک صنعتی عباس آباد و نیروگاه برق شهدای پاکدشت انجام شده که در صورت استمرار منع تردد به استان تهران، برای کارکنان این اماکن مهم صنعتی، معرفینامه تردد، همچون نخستین مرحله از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در اوایل امسال صادر می‌شود .

اخبار مرتبط