رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹
  • الخميس ۵ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 22 October
  • پنج‌شنبه 15 اکتبر 2020 - 10:17
  • کد خبر : 33658
  • اتاق خبر
  • چاپ خبر : ماجرای شبهات هیات علمی شدن دختر رییس‌جمهور/ اسناد پرداخت ۱۲۰ میلیاردی به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

خبراستان:بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اسناد پرداخت ۱۲۰ میلیارد تومان به ساخت و ساز در دانشکده فناوریهای نوین دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را منتشر کرده است. بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اسناد پرداخت 120 میلیارد تومان به ساخت و ساز در دانشکده فناوریهای نوین دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را […]

خبراستان:بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اسناد پرداخت ۱۲۰ میلیارد تومان به ساخت و ساز در دانشکده فناوریهای نوین دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را منتشر کرده است.
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اسناد پرداخت 120 میلیارد تومان به ساخت و ساز در دانشکده فناوریهای نوین دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را منتشر کرده است.

این اسناد شامل نامه رئیس دانشگاه به رئیس‌جمهور در تاریخ 20 اردیبهشت و نامه رئیس سازمان برنامه و بودجه در خصوص پرداخت این مبلغ به دانشگاه از محل اعتبارات کرونایی است. این پول از منبع یک میلیارد یورویی که قرار بود از صندوق توسعه ملی به مبارزه با کرونا اختصاص یابد، داده شده است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی نیز در گفتگویی خواستار شفاف‌سازی این موضوع شده که آیا این هزینه‌کرد نسبتاً عجیب با ماجرای عضویت خانم مریم روحانی دختر رییس جمهور در این دانشگاه نسبتی دارد یا خیر؟

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی , حسن روحانی , دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی , حسن روحانی ,

خانم مریم روحانی چند ماه پیش در دانشکده فناوریهای نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی به عنوان عضو هیات علمی بکارگیری شده است که 7 مرداد خبرگزاری تسنیم، در گزارشی به این موضوع پرداخته بود که نام خانم مریم روحانی در سایت این دانشگاه به‌عنوان عضو هیئت علمی درج شده است که مشروح آن را در خبر زیر می‌توانید بخوانید.

محمدمهدی فروردین عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی نیز 8 مرداد، از بررسی درخواست عضویت دختر رئیس‌جمهور برای عضویت در هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی در این کمیسیون خبر داده بود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط