رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 9 خبر


  • پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹
  • الخميس ۵ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 22 October

خبراستان:حسین نوش آبادی نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی به همراه خدابنده رییس اداره میراث فرهنگی قرچک از خانه بوم گردی در روستای امین آباد بازدید کرد. حسین نوش آبادی در این بازدید ضمن تاکید بر لزوم توسعه فضاها و ظرفیت های گردشگری شهرستان گفت: یکی از راه های جذب توریست […]

خبراستان:حسین نوش آبادی نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی به همراه خدابنده رییس اداره میراث فرهنگی قرچک از خانه بوم گردی در روستای امین آباد بازدید کرد.

حسین نوش آبادی در این بازدید ضمن تاکید بر لزوم توسعه فضاها و ظرفیت های گردشگری شهرستان گفت: یکی از راه های جذب توریست توسعه اماکن و فضاهای تاریخی است که در سطح شهرستان و به ویژه در روستاهاست که باید مورد توجه قرار گیرد.

نماینده شهرستان های ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی افزود: توسعه گردشگری نیازمند حضور سرمایه گزاران بخش خصوصی است که ضمن سرمایه گزاری برای جذب توریست باعث توسعه فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی شهرستان و در نتیجه نزدیک شدن به توسعه پایدار است.

گفتنی است در این بازدید مریم خدابنده رئیس میراث فرهنگی گزارشی از اقدامات صورت گرفته ارائه کرد وخواستار رفع مشکلات و حمایت در امر گردشگری وصنایع دستی شهرستان شد.

اخبار مرتبط