رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹
  • السبت ۱۴ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 31 October

خبراستان: شهردار فرون آباد در جریان بازدید از پروژه احداث بوستان سلامت و مسکن مهرامین، نقش بوستان ها در ارتقای کیفیت محیطی را بسیار موثر دانست. به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد مهندس کوروش میرزایی بیان داشت: بوستان به عنوان یکی از عناصر سرزندگی در محله می باشد و ارتباط […]

خبراستان: شهردار فرون آباد در جریان بازدید از پروژه احداث بوستان سلامت و مسکن مهرامین، نقش بوستان ها در ارتقای کیفیت محیطی را بسیار موثر دانست. به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد مهندس کوروش میرزایی بیان داشت: بوستان به عنوان یکی از عناصر سرزندگی در محله می باشد و ارتباط موثری […]
شهردار فرون آباد: نقش موثر بوستان های محله ای در ارتقای کیفیت محیطی

شهردار فرون آباد در جریان بازدید از پروژه احداث بوستان سلامت و مسکن مهرامین، نقش بوستان ها در ارتقای کیفیت محیطی را بسیار موثر دانست.

مهندس کوروش میرزایی بیان داشت: بوستان به عنوان یکی از عناصر سرزندگی در محله می باشد و ارتباط موثری با ارتقای کیفیت محیط در محله ها را دارا بوده و ایجاد شور و نشاط اجتماعی و روح امیدواری را در بین شهروندان ایجاد نموده و فضایی مناسب برای مراودات اجتماعی و همدلی و همگرایی است.

وی اضافه کرد: ایجاد بوستان‌های محله ای در راستای اهداف توانمندسازی شهری ایجاد می‌گردد و یکی از مهمترین حرکت‌ها در اجرای پروژه‌های عمرانی بوده و توانسته پویایی و حرکتی ویژه را رقم زند.

وی افزود: پروژه احداث بوستان مسکن مهر امین جنب مدرسه با مساحتی حدود ۲۵۰۰ مترمربع و بوستان سلامت جنب ساختمان شماره ۲ آتش نشانی ( ساختمان سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ) به مساحت حدوداً ۶۰۰۰ مترمربع در حال اجرا می باشد.

اخبار مرتبط