رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۵ شعبان ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 9 April

فرماندار شهرستان ورامین گفت: از هفته آینده تولید ماسک و ژل ضدعفونی کننده در شهرستان ورامین تولید و در اختیار شبکه بهداشت و درمان قرار می‌گیرد.

حسین کاغذلو عصر چهارشنبه در حاشیه بازدید از واحدهای تولید لوازم بهداشتی در شهرک صنعتی سالاریه ورامین گفت: با توجه به وضعیت موجود در کشور در خصوص شیوع ویروس کرونا، به اتفاق مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بازدیدی از ظرفیت‌های تولیدی شهرستان به عمل آمده تا بتوان از توان تولیدکنندگان شهرستان برای رفع نیازهای منطقه استفاده کرد.

وی گفت : با توجه به دستورالعمل ستاد ملی کرونا و وزارت صمت در خصوص تسهیل شرایط افزایش فعالیت واحدهای تولیدی، امکان صدور مجوز موقت برای واحدهای تولیدی صادر شده تا در کوتاه‌ترین زمان، لوازم بهداشتی و ضدعفونی کننده مورد نیاز شهرستان و استان تهران تولید و در اختیار شبکه بهداشت و درمان قرار گیرد.

کاغذلو با بیان این مطلب که فعالیت 5 واحد تولیدی از امروز شروع شده است، افزود: واحدهای تولید لوازم شوینده، بهداشتی و بیمارستانی در شهرستان ورامین مستقرند که با همکاری مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران و سازمان صمت، ظرفیت تولید این واحدها سه برابر شده است.

وی اظهار کرد: برخی از واحدها برای صدور مجوز تغییر فعالیت با مشکلاتی مواجه بودند که دستورات لازم برای رفع این مشکلات و صدور موقت مجوز فعالیت صادر شد.

فرماندار شهرستان ورامین گفت: از هفته آینده ماسک و ژل ضدعفونی کننده در شهرستان ورامین تولید شده و در اختیار شبکه بهداشت و درمان قرار می‌گیرد.

اخبار مرتبط