رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۵ شعبان ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 9 April

فرمانده انتظامی استان از دستگیری یک نفر به اتهام 50 فقره کلاهبرداری از طریق دستگاه های خودپرداز ATM در شهرستان “قرچک” خبر داد.

سردار “کیومرث عزیــــزی” در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری و سوء استفاده فردی از کارت حساب بانکی آنها با استفاده از دستگاه های ATMخودپرداز، بلافاصله شناسایی و دستگیری عامل کلاهبرداری در دستورکار ماموران پلیس آگاهی شهرستان “قرچک” قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی پس از هماهنگي‌ با مقام قضائي و انجام اقدامات فنی پس از چند روز کار فشرده اطلاعاتی، متهم را شناسایی و در اقدامي ضربتي دستگير کردند.

وی در تشریح شگرد متهم برای کلاهبرداری از طریق دستگاه های عابر بانک، گفت: متهم از سادگي افراد بي سواد سوء استفاده و از آنها درخواست می کرد تا از طریق دستگاه atm پول به حساب و کارت وی واریز تا به صورت نقدی به آنها وجه نقد پرداخت کند و سپس کارت و رمز آنان را دریافت و مبلغ بالاتری از پولی که به افراد پرداخت کرده بود را به حساب خود و به حساب هاي ديگر واريز مي کرد.

این مقام ارشد انتظامی تصريح کرد: این متهم در بازجویی های انجام شده تا کنون به 50 فقره کلاهبرداری از طریق دستگاه های خودپرداز شهرستان “قرچک و تهران” اعتراف که تاکنون 23نفر از مال باختگان شناسایی و تلاش برای شناسایی سایرین نیز ادامه دارد.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران تصریح کرد: متهم پس از معرفی به مراجع قضائی با قرار وثیقه روانه زندان شد تا در خصوص سوابق جرایم مشابه در دیگر استان ها تحقیق شود.#

اخبار مرتبط