رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۵ شعبان ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 9 April

شهردار قرچک گفت: نامزدهای انتخاباتی که به غیر از محل های تعیین شده اقدام به نصب پوستر نمایند و زیبایی سطح شهر را خراب کنند از آن ها شکایت خواهیم کرد.

محسن خرمی شریف در خصوص نصب پوسترهای انتخاباتی در محل های تعیین شده در سطح شهر، اظهار داشت: در شهر قرچک در ابتدای شروع تبلیغات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی 30 محل برای نصب پوسترها مشخص شده بود که بعداً پس از درخواست مردم و نامزدهای انتخاباتی این محلها به ۵۰ مورد ارتقاء یافت.

وی تصریح کرد: محل نصب پوستر در تمامی سطح شهر و محله های وجود دارد تا نامزدهای انتخاباتی بتوانند پوستر های خود را در آنجا نصب نمایند.

شهردار قرچک گفت: از همه نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تقاضا دارم تا به غیر از محل های تعیین شده پوستری نصب نکند.

وی افزود: از مجریان برگزاری انتخابات در شهرستان تقاضا کردیم که نامزدهایی که به غیر از محل های تعیین شده اقدام به نصب پوستر یا بنر نمایند را امها کنند.

وی تاکید کرد: نامزدهای انتخاباتی جهت قانونگذاری و نظارت بر امور کشور به مجلس شورای اسلامی می روند و لذا تقاضا دارد نسبت به نصب پوستر و بنر در ابتدای کار قانون را رعایت نموده و طرفداران خود را به قانون‌مداری دعوت نمایند.

خرمی شریف خاطر نشان کرد: هر نامزد انتخاباتی که بخواهد به زیبایی شهر و بیت المال صدمه وارد کند مرتکب جرم شده و شهرداری حق شکایت از آنها را دارد.

شهردار قرچک در پایان گفت: نامزدهای انتخاباتی که به غیر از محل های تعیین شده اقدام به نصب پوستر نمایند و زیبایی سطح شهر را خراب کنند از آن ها شکایت خواهیم کرد.

اخبار مرتبط