رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
  • الخميس ۸ شعبان ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 2 April

شهردار فرون آباد از دادستان شهرستان پاکدشت به دلیل حمایت قاطع در برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز این شهر تقدیر کرد. به گزارش خبر استان، کوروش میرزایی در جلسه هماهنگی کنترل ساخت وسازهای غیرمجاز که با حضور مسئولین حراست، بازرسی، شهرسازی و پرسنل واحد گشت این شهرداری برگزار شد،دستورات و احکام قاطع دادستان شهرستان […]

شهردار فرون آباد از دادستان شهرستان پاکدشت به دلیل حمایت قاطع در برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز این شهر تقدیر کرد.
به گزارش خبر استان، کوروش میرزایی در جلسه هماهنگی کنترل ساخت وسازهای غیرمجاز که با حضور مسئولین حراست، بازرسی، شهرسازی و پرسنل واحد گشت این شهرداری برگزار شد،دستورات و احکام قاطع دادستان شهرستان پاکدشت را در کمترین زمان ممکن، مهمترین عامل برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز شهر فرون آباد دانست.
وی با اشاره به اینکه برخورد با این تخلفات نیازمند همکاری چند حوزه است افزود: با درایت دادستان شهرستان پاکدشت و تلاش پرسنل شهرداری و همکاری ادارات مربوطه در این دوره با جدیت و قاطعیت با ساخت و ساز غیر مجاز در شهر فرون آباد برخورد شد به گونه ای امروز شاهد افزایش درخواست ها برای طی کردن مسیر قانونی به منظور دریافت مجوزهای لازم هستیم.
شهردار فرون آباد با اشاره به آمار تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز در این دوره خاطر نشان کرد: علاوه بر آسیب های ناشی از ساخت و سازهای غیر مجاز ( ابنیه فاقد استحکام و ناپایدار ) این تخلفات باعث برهم زدن سیما و منظر شهری می شود لذا ساخت و ساز بدون طی مراحل و ضوابط قانونی جرم بوده و قابل پیگیری است و شهرداری ضمن تقویت و افزایش نظارت وکنترل های لازم در این بخش، با جدیت و قاطعیت کامل در مقابل ساخت و سازهای غیر مجاز شهری خواهد ایستاد.
کورش میرزایی افزود: در ابتدای حضورم در این جایگاه، مسئله ساخت و سازهای غیرمجاز در شهر فرون آباد یکی از چالش های مدیریت شهری بود که با لطف خدا با تعامل با دادستان شهرستان و نظارت جدی و برخورد قاطع، در حال حاضر در این حوزه پیشگام هستیم.

اخبار مرتبط