رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸
  • الأربعاء ۲ رجب ۱۴۴۱
  • 2020 Wednesday 26 February

خبر استان: شهردار فرون آباد در جلسه هماهنگی کنترل ساخت وسازهای غیرمجاز از جدیت و قاطعیت کامل در مقابل ساخت و سازهای غیر مجاز در شهر خبر داد. به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد مهندس کوروش میرزایی در ادامه این جلسه که با حضور مسئولین حراست، بازرسی، شهرسازی، مسئول و […]

خبر استان: شهردار فرون آباد در جلسه هماهنگی کنترل ساخت وسازهای غیرمجاز از جدیت و قاطعیت کامل در مقابل ساخت و سازهای غیر مجاز در شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد مهندس کوروش میرزایی در ادامه این جلسه که با حضور مسئولین حراست، بازرسی، شهرسازی، مسئول و پرسنل واحد گشت ساختمانی صورت پذیرفت، گفت: انجام ساخت و سازهای غیر مجاز بدون طی مراحل و ضوابط قانونی جرم بوده و قابل پیگیری است و شهرداری ضمن تقویت و افزایش نظارت وکنترل های لازم در این بخش، با جدیت و قاطعیت کامل در مقابل ساخت و سازهای غیر مجاز شهری خواهد ایستاد.

وی با بیان اینکه در مورد ساخت وساز پیشگیری بهترین حرکت در مقابل عوامل غیر مجاز ساخت وساز است و در صورت بروز تخلف با قدرت قانون جلوی کار متخلفان را خواهیم گرفت و شدیدترین برخورد را با متخلفین انجام خواهیم داد، اظهارداشت: گشت ساختمانی باید با تمام قدرت و استفاده از امکانات با ساخت و سازهای غیر مجاز که در آینده به زیر ساختار شهری صدمه وارد می کند، برخورد جدی نماید.

وی با اشاره به آسیب های ناشی از ساخت و سازهای غیر مجاز ( ابنیه فاقد استحکام و ناپایدار ) که باعث برهم خوردن سیما و منظر شهری می شود، عنوان کرد: شهرداری با اینگونه ساخت و سازها با قاطعیت برخورد خواهد کرد.

وی افزود: شهرداری با ایجاد تسهیلات و شرایط بهتر برای ایجاد ابنیه قانونی تلاش کرده است، تا همگان را برای طی کردن مسیر قانونی به منظور دریافت مجوزهای لازم تشویق کند.

اخبار مرتبط