رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
  • الخميس ۸ شعبان ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 2 April

بخشدار جلیل‌آباد با تاکید بر ضرورت نیازسنجی در سطح روستاها، گفت: یک برنامه جامع و ویژه برای معرفی ظرفیت‌‌های منطقه تهیه شده که مستلزم مشارکت فعال دهیاران است.

نشست سید مصطفی قاسمی بخشدار جلیل‌آباد با دهیاران به منظور ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته، طرح مسائل و مشکلات روستاها و بحث و تبادل نظر درخصوص تسریع در اجرای پروژه‌های عمرانی برگزار شد.

بخشدار جلیل‌آباد در این نشست با تاکید بر ضرورت نیازسنجی در روستاها، گفت: دهیاران باید همه نقاط قوت و ضعف روستاها را شناسایی و احصاء کرده و طرح‌های عمرانی، فرهنگی و اجتماعی را متناسب با نیازهای منطقه خود تهیه و ارائه دهند.

وی با اشاره به لزوم بهره‌گیری بیشتر از ابزار رسانه جهت انعکاس خدمات دولت در روستاها، افزود: حتی اگر اقدامات عمرانی صورت گرفته بسیار چشمگیر باشد، در صورتی که به اطلاع مردم نرسد اثرگذاری مطلوبی نخواهد داشت.

قاسمی با بیان اینکه بخش جلیل‌آباد تا حد زیادی مهجور مانده است، تصریح کرد: یک برنامه جامع و ویژه برای معرفی ظرفیت‌ها و قابلیت‌های جلیل‌آباد از طریق رسانه‌های جمعی شامل پخش های زنده تلویزیونی، تهیه و تولید ویژه برنامه‌ها و نشریات مکتوب و فضای مجازی تهیه شده و همه دهیاران باید در این زمینه مشارکت فعال داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه وظیفه دهیاران فقط پرداختن به امور عمرانی نیست، بیان داشت: ایجاد خانه‌های بوم‌گردی و برگزاری جشنواره‌های محلی و برآمده از آیین‌ها و سنن بومی روستاها و اطلاع‌رسانی وسیع آنها می‌تواند نقش ویژه‌ای در شناساندن بخش جلیل‌آباد و توسعه گردشگری در منطقه ایفا کند.

بخشدار جلیل‌آباد با تاکید بر تسریع روند اجرای طرح های در دست اقدام دهیاری ها، افزود: با توجه به در پیش بودن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، باید فهرستی از پروژه های قابل افتتاح تهیه و بطور جدی پیگیر تکمیل پروژه های نیمه‌تمام باشید.

اخبار مرتبط