رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸
  • الخميس ۱۴ ربيع ثاني ۱۴۴۱
  • 2019 Thursday 12 December

فرماندار شهرستان پیشوا گفت: مردم شهرستان پیشوا در پایان اردیبهشت ماه سال آینده از آب ماملو بهره‌مند می‌شوند.

چهارمین نشست شورای اداری شهرستان پیشوا به ریاست حسین عباسی فرماندار و با حضور عباس اورنگ مدیرکل سازمان تامین اجتماعی شهرستان های استان تهران، معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار، بخشدار جلیل‌آباد، روسای ادارات و ارگان های شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد‌.

عباسی فرماندار شهرستان در این نشست خاطر‌نشان کرد: جلسات شورای اداری از مهمترین جلسات شهرستان است و در این جلسات در خصوص مشکلاتی که در جلسات ‌دیگر به نتیجه نمی رسند، تصمیم گیری می گردد و لازم است در اسن راستا مدیران اهتمام لازم را در خصوص پیگیری و اجرای مصوبات ‌داشته و با دقت عمل در انجام تکالیف و وظایف قانونی، مسیر خدمت به مردم را هموار کنند.

وی ادامه داد: مدیران با توجه به جایگاهی که در آن قرار دارند، باید از حواشی دوری کرده و مراقبت های لازم را داشته باشند چرا که حواشی مسیر خدمت به مردم را دچار وقفه می کند.

فرماندار شهرستان پیشوا گفت: تکریم ارباب رجوع از موارد مهمی است که همواره باید مد نظر مدیران و دستگاه ها قرار گیرد و کسب رضایت مردم هنر مدیریتی مسئولان را می طلبد تا بتوان با خدمات شایسته از عهده وظایف و مسئولیت ها به خوبی برآیند.

وی افزود: جذب اعتبارات شهرستانی نیازمند اهتمام و پیگیری مدیران از دستگاه های فرادستی است و پیگیری مدیران موجب تسریع در جذب اعتبارات و خدمات بهتر به مردم خواهد شد.

عباسی تصریح کرد: سند توسعه شهرستان تدوین و ابلاغ شده است اما نیازمند تبیین و تشریح است تا دستگاه ها بیشتر با وظایف خود در راستای این سند آشنا شوند.

فرماندار شهرستان پیشوا گفت: در شهرستان پیشوا با احتساب اتباع به حدود 150 هزار نفر خدمات ارائه می شود و بیش از 5 هزار نفر تحت پوشش خدمات تامین اجتماعی قرار دارند.

وی اظهار کرد: طی سالیان گذشته دفتر اقماری تامین اجتماعی در پیشوا مستقر شده بود و از ابتدای امسال نیز دفتر کارگزاری راه اندازی گردید ولی با توجه به ضرورت ارتقای سطح خدمات، افتتاح و تاسیس اداره تامین اجتماعی نیز در پیشوا دنبال می شود که امیدواریم با حمایت و پیگیری اداره کل تامین اجتماعی استان تهران، هر چه سریعتر شاهد تحقق این خواسته مردم منطقه باشیم.

فرماندار پیشوا با اشاره به آغاز عملیات اجرایی انتقال آب ماملو به پیشوا از ۲۷ آبان‌ماه سال جاری گفت: مردم شهرستان پیشوا در پایان اردیبهشت ماه سال آینده از آب ماملو بهره‌مند می‌شوند.

عباسی افزود: رسانه ها و دستگاه های مختلف به ویژه آموزش و پرورش باید در فرهنگ سازی مباحث مختلف از جمله مدیریت مصرف انرژی، فرهنگ ترافیک، پدافند غیرعامل و …. ورود کرده و آموزش های لازم را ارائه داده و آگاهی بخشی نمایند و نسبت به استمرار و تداوم این آموزش‌ها احساس مسئولیت کنند.

اخبار مرتبط