رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸
  • الخميس ۱۴ ربيع ثاني ۱۴۴۱
  • 2019 Thursday 12 December

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ورامین از اختصاص ۵۵ دستگاه اتوبوس و مینی بوس جهت جابجایی شهروندان و دانش آموزان در روز راهپیمایی ۱۳ آبان خبر داد.

حسن خوانساریان در خصوص خدمت رسانی به دانش آموزان و مردم انقلابی در مراسم ۱۳ آبان سال ۹۸ خاطرنشان کرد: ۵۵ دستگاه اتوبوس و مینی بوس شهروندان و دانش آموزان را به مسیر راهپیمایی انتقال می دهند. این اتوبوس ها از ساعت ۸ صبح کار خود را آغاز می کنند و پس از پایان مراسم راهپیمایی شهروندان را به مسیرهای مختلف انتقال خواهند داد.

وی ادامه داد: سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ورامین تمهیدات ویژه ای جهت حضور پرشور دانش‌آموزان و شهروندان در روز یوم الله ۱۳ آبان اندیشیده است.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ورامین یادآور شد: این سازمان در آستانه فرا رسیدن ۱۳ آبان روز دانش آموز تمهیدات ویژه جهت حضور پرشور در راهپیمایی روز ۱۳ آبان صورت داده است.

خوانساریان ادامه داد: هماهنگی لازم با دستگاه اتوبوس ها و مینی بوس ها صورت گرفته و دانش آموزان را از مدارس به میدان امام حسین(ع) انتقال می دهند و پس از پایان مراسم راهپیمایی دانش آموزان را به مدارس انتقال خواهند داد.

اخبار مرتبط