رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
  • الإثنين ۱۱ ربيع ثاني ۱۴۴۱
  • 2019 Monday 9 December

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری پیشوا گفت: شعب سیار اخذ رای و رفع مشکل آنتن‌دهی در برخی نقاط شهرستان برای روند ثبت نام عوامل اجرایی انتخابات در دست پیگیری است.

سیروس جعفری معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان پیشوا اظهار کرد: در انتخابات نمایندگان مجلس شورای اسلامی که اسفند ۹۸ برگزار می‌شود، مجریان و متولیان برگزاری انتخابات وظیفه حراست و صیانت از آرای مردم را برعهده دارند و جشن سیاسی ملت ایران در فضایی سالم و قانونمند برگزار می‌شود.

وی با اشاره به ضرورت شناسایی و احصای کمبودها و آسیب‌های انتخابات گذشته گفت: تمامی دستگاه‌های اجرایی جهت رفع نواقص باید تلاش کنند.

جعفری تصریح کرد: در حال پیگیری برای تامین تجهیزات مورد نیاز شعب اخذ رای و برگزاری منظم جلسات هماهنگی انتخابات به صورت هفتگی هستیم.

وی در مورد اقدامات صورت گرفته برای انتخابات پیش‌رو نیز عنوان کرد: اقدامات صورت گرفته توسط دستگاه‌های خدمات‌رسان به منظور جلوگیری از بروز حوادث احتمالی در زمان برگزاری انتخابات است.

معاون سیاسی و انتظامی پیشوا در پایان در خصوص روند ثبت نام عوامل اجرایی انتخابات خاطرنشان کرد: شعب سیار اخذ رای و رفع مشکل آنتن‌دهی در برخی نقاط شهرستان برای روند ثبت نام عوامل اجرایی انتخابات نیز پیگیری شد.

اخبار مرتبط