رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی استان تهران | khabar e ostan دارای مجوز شماره ۹۴/۱۰۸۲۹ از هیئت نظارت بر مطبوعات

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸
  • الأربعاء ۲۳ صفر ۱۴۴۱
  • 2019 Wednesday 23 October

امام جمعه شهرستان پیشوا گفت: رعایت حقوق شهروندی، خواسته به حق مردم از حکومت است که مسئولان باید در تحقق آن اهتمام داشته باشند.

حجت الاسلام روح الله باقری در خطبه های این هفته نماز جمعه پیشوا گفت: رعایت حقوق شهروندی مانند آزادی و امنیت، خواسته به حق مردم از حکومت است و مسئولان موظفند تا برای تحقق این مهم، در کنار مردم باشند.

وی تأکید کرد: اگر مسئولان خواستار عزت و سربلندی خود در بین مردم هستند، باید آن را بدون استفاده از قدرتی که مسئولیت به آن ها داده مطالبه کنند که مناسبت ترین راه برای کسب عزت، در رعایت تقوای الهی و احقاق حق مردم است.
باقری در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه پیشوا با اشاره به توطئه های آمریکا در اعمال تحریم و فشارهای اقتصادی به مردم ایران گفت: با وجود تحریم های شدید آمریکا علیه ملت ایران، شاهد پیشرفت های عظیمی در حوزه های مختلف به ویژه در شش ماهه نخست امسال بوده ایم که این امر موجب بی اعتباری و فروریختن هیمنه پوشالی آمریکا در منطقه شده است.

وی افزود: دشمن با تلاش و صرف هزینه های زیاد تلاش کرد تا با فشارهای اقتصادی و تحریم، مقاومت مردم را در هم شکسته و در کشور آشوب به راه اندازد ولی هوشیاری و همراهی مردم باعث شد تا تمامی این توطئه ها با شکست همراه شود.

اخبار مرتبط